Прокладки, тампони, памперси та підгузники для дорослих

Сучасні жінки вибагливі в засобах особистої гігієни. Вони бажають, щоб кожен день був приємним і комфортним. І до цього делікатного питання підходять з усією відповідальністю. З юного віку дівчина повинна стежити за своїм здоров'ям і якісно доглядати за організмом, щоб в майбутньому не виникало ніяких проблем і захворювань.

Фахівці рекомендують купити такі засоби для інтимної гігієни:

Під час критичних днів, більшість жінок потребують особливого догляду. Щоб позбутися від дискомфорту, слід використовувати такі засоби як гігієнічні прокладки і тампони. Асортимент цієї продукції досить великий, тому підбирати їх слід з розрахунку ряду показників:

Також можливо придбати прокладки не тільки для використання під час критичних днів, але і купити засоби особистої гігієни щоденного застосування - щоденні вироби. Прокладки щоденні також можуть мати різну форму, довжину і навіть мати індивідуальну упаковку для того, щоб можна було їх носити в сумочці.

Урологічні прокладки використовуються при різних захворюваннях, пов'язаних з нетриманням сечі. З їх допомогою усувається неприємний запах, а суперабсорбент має поглинаючі властивості, не даючи прокладкам протікати. Від товщини прокладок урологічних залежить ступінь їх поглинання.

Тампон - використовується в медичній практиці для введення лікарського препарату через жіночий статевий орган. 

Щоденний догляд за інтимною зоною дуже важливий для дівчат. Багато вирішують купити гель для інтимної гігієни. І це правильний вибір, адже за допомогою цього засобу можна підтримувати нормальний рівень мікрофлори в організмі, позбутися від роздратування і неприємних відчуттів.

Памперси для дорослих

У сучасному світі створено безліч різних засобів, що значно полегшують життя людям, які через ті чи інші обставини не можуть контролювати свої природні потреби. До числа таких аксесуарів відносяться і підгузники для дорослих.

Дорослі памперси знайшли широке застосування в післяопераційний період, їх активно експлуатують вагітні жінки і люди з урологічними проблемами, які ведуть активний спосіб життя. 

Перш, ніж купити памперси для дорослих, потрібно розуміти, що вони є предметом особистої гігієни. Найчастіше вони носяться в якості заміни трусів одноразового використання. Якісні памперси для дорослих, купити які вигідно можна в нашому інтернет-магазині, повинні бути максимально комфортними, повітропроникними і мати надійний захист від протікань. 

Вибрати й вигідно купити прокладки, тампони, труси памперси для дорослих та інші засоби для інтимної гігієни Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними номерами. Доставка здійснюється швидко по всій території країни.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Для інтимної гігієни

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Фасовка
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4180G41941
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет