Тюнери та ресивери супутникові і Т2, пульти

Перехід на цифрове телебачення в нашій країні вже стався, тому дуже корисним і потрібним придбанням став цифровий тюнер для прийому якісної картинки цифрового телебачення, без перешкод і шумів на лінії ефіру.

Зараз все більше сімей намагаються купити тв тюнер, адже це вигідний і дуже корисний товар, який гарантовано окупить себе. За допомогою тюнера т2 Ви точно зможете подивитися важливий матч або передачу на цікаву тему, яку чекали досить довго і не можете пропустити. Завчасно забезпечити собі приємний перегляд і якісне зображення в своєму телевізорі можете тільки Ви. Багато телевізорів не мають в своїх моделях вбудованих тв тюнерів, т2 підтримують певні формати зображення і щоб формат був доступний, потрібно купити тюнер.

Що потрібно знати перш, ніж купити приставку т2

Коли з'являється необхідність купити т2 тюнер і при цьому не переплатити за зайві функції, перш за все, варто визначитися: для яких потреб потрібен тюнер Т2. Найчастіше за все, це можуть бути наступні цілі:

Вирішивши, який функціонал Вам необхідний, потрібно вивчити зовнішню частину Т2 тюнеру і його характеристики. Найчастіше їх розрізняють за такими ознаками:

Виходячи з перерахованих вище характеристик і їх наявності в обраному пристрої буде залежати ціна т2 приставки. Купити тюнер т2 за низькою ціною оптом чи вроздріб з доставкою по території України можливо на порталі Stream-Market. Незважаючи на обраний Вами прилад, покупка ресивера т2 в нашому магазині гарантовано забезпечить Вас приємним і завжди справним ефіром телемовлення, даючи найкращу якість картинки і безперебійний сигнал.

Супутниковий тюнер та його особливості

В наш час вагома частина населення нашої країни робить вибір на користь розширення свого медіа-простору. Одним з джерел для цього є супутникове ТБ, що дає можливість переглядати канали зі всієї планети. Для того, щоб була можливість приймати улюблені телепередачі з супутників, потрібно обзавестися спеціальним обладнанням, серед якого і ресивер для супутникової антени, який також відомий як тюнер для супутникового ТБ.

Конструктивні особливості і тип супутникового ресивера безпосередньо впливає на число і якість каналів, які переглядаються. Більшість часто роблять помилку, думаючи, що чим більше вартість супутникового тюнера, тим він якісніший і надійніший. Однак, дане твердження не завжди вірне. Супутниковий ресивер потрібно вибирати для себе з огляду на потреби в його функціоналі: діагональ екрана телевізора, кількість каналів, якість картинки і інше.

Де купити супутниковий ресивер і цифровий тюнер т2

Наш магазин дає можливість покупцям вибрати і купити тюнер в залежності від їх потреб і бюджету. Каталог компанії повний широкою різноманітністю модельного ряду як приставок т2, так і супутникових ресіверів..

Роблячи покупку на нашому сайті, Ви отримаєте якісну консультацію менеджерів, а також швидку і зручну для Вас доставку і спосіб оплати.

Інтернет-магазин Stream-Market - чітке і безперебійне ТВ.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Ефірні ресивери

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Вид
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 7 товаров
4G0242G33991
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет