Перманентні маркери, відбивні шнури і будівельні олівці

Кожне будівництво і ремонт – процеси, які вимагають високої точності і зосередженості. Будь-яке відхилення від плану може призвести до непоправних наслідків. Тому на кожному етапі зведення будівлі, кладки цегли, мощення тротуарної плитки і навіть декорування приміщення, важливим фактором правильності процесу є розмітка. Для цієї справи рекомендується придбати спеціальні аксесуари.

Для чого потрібен будівельний олівець

Будівельний олівець використовується для нанесення міток на торці стіни з цегли або дверній лутці. Дуже зручний в експлуатації за рахунок того, що інструмент має тонкий грифель, а в подальших роботах відмітини стануть непомітними і не зіпсують загальний вид. Відмінною рисою цього олівця від звичайного є використання жорсткого графіту, який відрізняється підвищеною міцністю, а значить, не зламається при контакті з цегляною стіною або іншою твердою поверхнею. 

При частій необхідності в нанесенні позначок, використання будівельного олівця значно полегшує процес і економить час, який витрачається на точіння звичайного аксесуара, яким всі звикли малювати на папері. Найчастіше мають овальну форму, яка не дає йому перекочуватися по рівній поверхні. Мінусом такої конструкції є неможливість заточити олівець звичайним точилом, що призначене виключно під круглу форму.

Перманентний маркер і його характеристики

Існують матеріали, наприклад, деякі види металів, пластику, скла, де відмітини грифелем олівця неможливо зробити. В такому випадку слід купити перманентні маркери. Ці пристосування відрізняються міцним корпусом, стійкістю чорнила, які стійкі до потрапляння води і температурних змін. Такі мітки маркером можна робити навіть на забрудненій поверхні.

В каталозі нашого магазину представлені маркери по металу, для скла, пластику та інших поверхонь. Портал Stream-Market пропонує широкий асортимент товарів за найкращою ціною в Україні. 

Відбивочний шнур

Ще один вид інструментів, без якого неможливо жодне будівництво - відбивочні шнури Це пристосування використовується для виконання прямолінійної розмітки рівня цегляної кладки. Виріб має міцний корпус, в якому на котушку намотана міцна нитка, на кінці якої є спеціальна закруглена планка. Завдяки цій планці можна зачепитися за край стіни, щоб зробити точні вимірювальні розрахунки.

Здавалося би, такі невеликі пристосування, як маркери, олівці і шнури – зовсім непомітні аксесуари. Однак, вони виконують дуже важливу роль в будівництві і ремонті.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Олівці, маркери, шнури відбивні

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Тип
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 7 товаров
4G0348G41301
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет