Каретки, втулки і осі велосипеда, ланцюги і педалі на велосипед

Для надійної експлуатації велосипеда необхідно підтримувати його в належному технічному стані. Хоча цей транспортний засіб приводиться в дію лише завдяки мускульній силі людини, можливості байку все одно вражають. Вимоги підвищуються під час екстремального використання, наприклад у швидкому спуску з гір чи гонок. Педалі для велосипеда завжди знаходяться під навантаженням. Цей елемент швидко виходить з ладу в ході падінь або ударів об перешкоди. Крім того штатна педаль до велосипеда не завжди задовольняє спортсменів. Придбання нової деталі здійснюється після вивчення її особливостей.

Уніфіковані посадочні розміри дозволяють проводити модифікацію байку велозапчастинами від численних виробників із всього світу. Навіть до велосипеду вітчизняного виробництва, якому вже багато років, можна купити втулку виробництва Китаю чи країн Євросоюзу. Те ж саме стосується й інших деталей.

Добір запчастин легко зробити за допомогою електронного каталогу. Перед тим як купити педалі для велосипеда таким чином доречно детально порівняти їх особливості та характеристики. Від типу покриття та розмірів залежить зручність їзди.

Підтримання ходової частини в належному стані

Ланцюгова передача велосипеду перетворює рухи ніг людини в обертання колеса. Велокаретка забезпечує з’єднання педалей та їх одночасне навантаження. Деталь має бути дуже якісною, оскільки її вихід з ладу взагалі унеможливить поїздку. Іноді виробники економлять на комплектуючих, і тоді каретка педалей велосипеда має нетривалий ресурс. Її слід замінити негайно після виявлення поломки.

Не менш важливе значення має втулка педалей на велосипед. Хоча вона повністю закрита корпусом, активна експлуатація прискорює знос. Під час змащування завжди слід перевіряти цей компонент на цілісність.

Переваги покупки кареток, втулок, клинів та педалей для велосипеда в Stream Market

Інтернет-магазин Stream Market пропонує всію любителям активного відпочинку та спортсменам широкий асортимент запчастин до велосипедів. Для здійснення покупки слід перейти у відповідний розділ каталогу, обрати велопедалі чи інший товар та добавити його в корзину. Сайт магазину забезпечує наступні зручності покупцям:

Слід звернути уваги що одночасно вказується ціна на опт та роздріб. Якщо купити педалі не велосипед упаковкою то буде зроблена знижка.

Магазин надає всебічну підтримку своїм клієнтам. При виникненні проблем щодо добору товару можливо скористатись допомогою консультанта. Ця послуга безкоштовна. Щоб дізнатися, яка велосипедна каретка краще підходить до конкретної моделі, достатньо замовити онлайн послугу зворотного телефонного дзвінка.

Окремі переваги мають оптові покупці. Доставка їм великих партій товару може відбуватися транспортом компанії. Умови такої послуги обговорюються окремо. А клієнтам, яким потрібна лише одна втулка для педалей велосипеда, замовлення буде надіслано обраним поштовим оператором.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Каретки, втулки, педалі, клини

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Тип
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0632G08621
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет