Вентилятори, обігрівачі, зволожувачі повітря

Якісна кліматична техніка для повсякденного комфорту в Stream Market

Атмосфера всередині приміщення прямо впливає на стан людей, які перебувають там. Яка погода б не була за вікном, функціональна кліматична техніка допоможе завжди почуватися добре. Хоча товар із цієї категорії є поширеним, краще заздалегідь приділити трохи часу вивченню цього питання перед покупкою і вибрати оптимальний варіант. Доступні ціни та великий вибір обладнання представлений в інтернет-магазині Stream Market.

Особливості кліматичного обладнання

Уся портативна кліматична побутова техніка, яка не потребує спеціального стаціонарного монтажу, підрозділяється на кілька категорій за своїми робочими властивостями. Тут виділяють:

Головною особливістю кліматичної техніки для квартири є її здатність впливати на деякі властивості мікроатмосфери всередині кімнати. Рухоме повітря покращує провітрювання і дає змогу охолодити приміщення. А той, хто любить теплішу температуру, може замовити обігрівач різних типів. До допоміжних функцій відносять зволоження, іонізацію та ароматизацію.

У роздріб зазвичай продаються лопатеві модифікації, які набули найбільшого поширення. Спрямований потужний потік повітря створюється пропелером, приєднаним до електромотора.

Види кліматичної техніки

Існує кілька типів обігрівачів:

Купівля кліматичної техніки в інтернет-магазині Stream Market

Найкращим способом освіжити приміщення недорого є звичайний вентилятор. Лопатеві моделі вирізняються високим ресурсом. При дотриманні елементарних правил експлуатації вони пропрацюють багато років без розбирання і ремонту. Це домашня кліматична система економ класу. Такий прилад легкий і без проблем встановлюється в потрібному місці на будь-якій підходящій рівній поверхні.

На кліматичну техніку ціна залежить від рівня технічної досконалості приладів. Так, просунуті моделі оснащуються електронним або дистанційним керуванням. Вони можуть працювати за таймером, змінювати напрямок потоку і його інтенсивність. Технологічна досконалість підвищує вартість не так критично, як очікує цього звичайний покупець. Ознайомитися з прайсом на обладнання легко на сайті Stream Market.

В Україні кліматичне обладнання користується популярністю багато в чому завдяки своїй доступності. Велика конкуренція серед виробників забезпечила широкий вибір. Оцінити всі особливості та переваги кожної моделі допоможе ілюстрований каталог інтернет-магазину Stream Market.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G2394G9147
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет