Вентилятори, обігрівачі, зволожувачі повітря

Категорія кліматичної техніки включає в себе такі прилади як вентилятори, тепловентилятори, зволожувачі повітря та обігрівачі, які призначені для підтримки комфортного мікроклімату в будинку або офісі, незважаючи на погодні умови зовні. Stream-Market надає величезний вибір продукції від різноманітних виробників і для різних потреб, що дозволяє знайти обладнання для приміщень будь-яких розмірів і на будь-який бюджет.

Вентилятори і тепловентилятори

Однією з функцій кліматичної техніки є підтримка сприятливої температури в кімнаті, що буде особливо корисно в спекотне літо або холодною зимою. Моделі обігрівачів і вентиляторів, купити які Ви можете на нашому сайті, варіюються від найпростіших, призначених для невеликих кімнат, до промислових, потужністю в кілька тисяч ват, які здатні забезпечувати комфортабельний клімат у великих приміщеннях. 

В каталозі представлені:

Дуйчікі і підлогові вентилятори також дозволяють підтримувати рух повітря і зберігати правильний баланс. Вибрати й купити вентилятор або дуйчік за найнижчою ціною Ви можете, зробивши замовлення на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами. 

Де вигідно купити обігрівач в Україні

При виборі кліматичної техніки, зокрема, електрообігрівача, необхідно враховувати розміри приміщення, так як від цього залежить необхідна потужність пристосування. Так, наприклад, конвектор на 500 Вт здатний забезпечити теплом кімнату в 5-6 квадратних метрів. 

Види обігрівачів:

Обігрівачі, купити які Ви можете на нашому сайті, відрізняються високою ефективністю і надійністю при відносно низькій ціні. Вибрати відповідну модель Ви можете в каталозі нашого інтернет-магазину.

Кращі зволожувачі повітря в Києві, Харкові та інших містах країни

Щоб домогтися оптимального рівня вологості в приміщенні, використовують зволожувач повітря, купити який за вигідною ціною Ви можете у нас на сайті. Ці компактні пристрої дуже прості в експлуатації, працюють від стандартної електромережі. 

Якщо Ви прийняли рішення купити зволожувач повітря, варто визначитися з відповідною моделлю, так як асортимент продукції досить широкий. Існує три основних типи:

Вибрати і купити зволожувач повітря відповідної моделі за найнижчою ціною в Україні Ви можете, заповнивши нескладну форму на сайті або зателефонувавши за номерами інтернет-магазину.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G2394G9147
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет