Кран букси, картриджі та гусаки для змішувачів, тримачі для душа

Комплектуючі до змішувачів відіграють вирішальну роль у їхньому обслуговуванні та ремонті. Вироби піддаються щоденному використанню, зносу і потенційним проблемам, які можуть виникнути з плином часу. Доступ до запасних частин життєво важливий для забезпечення довговічності та правильного функціонування виробів. Великий вибір запчастин представлений в інтернет-магазині Stream Market. Тут можна купити змішувач і всі необхідні комплектуючі до нього, а також багато інших потрібних сантехнічних виробів за доступними цінами і високої якості.

Необхідність придбання запчастин для змішувача

Запчастини для змішувача рекомендується купити з таких причин:

 1. Для регулярного технічного обслуговування і ремонту, щоб підтримувати кран у робочому стані.
 2. Їх купівля часто виявляється більш рентабельною, ніж заміна всього змішувача. Незначні проблеми, такі як кран, що протікає, або незакріплена ручка, часто можна вирішити шляхом заміни певного компонента, що дає змогу заощадити гроші на повній заміні.
 3. Своєчасна заміна запчастин запобігає втраті води і сприяє її економії.
 4. Якісні сантехнічні вироби можуть мати тривалий термін служби, але їхні компоненти з часом зношуються. Замінивши їх у міру необхідності, можна продовжити термін служби змішувача й уникнути передчасної утилізації.

Такі комплектуючі як ручки, виливи, аератори бувають різних стилів і оздоблень. Якщо ви хочете оновити зовнішній вигляд свого змішувача, їх можна замінити. Для цього слід замовити ті, які відповідають вашому бажаному стилю і декору.

Види запчастин для змішувачів

Їх існує багато, розглянемо найбільш затребувані:

 1. Ексцентрик або адаптер для змішувача. Це компонент, який використовується для регулювання вирівнювання або положення змішувача щодо ліній подачі води. Він допомагає компенсувати відхилення в співвісності з'єднань водопроводу, які можуть виникнути з різних причин.
 2. Перемикач душа. Він контролює напрямок потоку води, спрямовує її до різних компонентів або пристосувань, сприяє його економній витраті. Перемикач буває різних типів. Керувати ним можна за допомогою ручок, важелів або кнопок. Конкретний тип і стиль залежать від конструкції душової системи і бажаних функцій.
 3. Душовий тримач. Являє собою пристосування або кронштейн, який кріпиться до стіни або душової стійки у ванній кімнаті. Він призначений для надійного утримання ручного душу і забезпечення стабільного положення, що дає змогу направляти потік води. Тримач для лійки буває різних конструкцій і стилів, може бути фіксованим або регульованим, залежно від передбачуваного застосування.
 4. Гусак на кран. Він являє собою невеликий пристрій у вигляді насадки, який прикріплюється до кінця виливу змішувача і призначений для подачі повітря в потік води, що витікає з крана. Гусаки для змішувачів виконують важливі завдання. Завдяки їм скорочується споживання води, економиться електроенергія, запобігає розбризкуванню.
 5. Кран букса для змішувача. Важлива комплектуюча, що відповідає за подачу, перекриття і регулювання напору води. При частому використанні ці запчастини для кранів змішувачів зношуються, незважаючи на те, що розраховані на пристойний термін експлуатації.
 6. Картриджі для змішувачів. Вони являють собою внутрішні клапанні механізми, що контролюють потік гарячої та холодної води, її температуру. Виготовляються зазвичай з кераміки, пластику або металу, залежно від конструкції і якості змішувача. Високоякісний картридж для крана розрахований на тривалий термін експлуатації. Це знижує необхідність частого обслуговування або заміни.
 7. Гайка. Це невелика деталь зазвичай шестикутної або круглої форми з внутрішнім різьбленням. Вона має вирішальне значення для надійного з'єднання різних компонентів змішувача. Запобігає розхитуванню деталей під час використання, що може вплинути на функціональність змішувача. Ці елементи часто використовуються в поєднанні з гумовими або силіконовими шайбами чи прокладками. Під час затягування вони притискають ці ущільнення до компонентів, створюючи водонепроникне з'єднання і запобігаючи витоку.

Це не всі комплектуючі для змішувача, є й інші запчастини, які можуть знадобитися для ремонту.

Якщо ви плануєте купити сантехніку високої якості і недорого, а також ремкомплекти для змішувачів від надійних виробників, рекомендуємо відвідати сайт інтернет-магазину Stream Market, розташованого в Україні. В одному місці ви знайде найрізноманітніші деталі для змішувачів, серед яких тримач для душової лійки, дивертор, ключі, кранбукса, чашка-декор та інші. Уся фурнітура для змішувачів продається оптом і вроздріб. На сайті представлений каталог, в якому покупці знайдуть потрібні деталі, там же вказана актуальна вартість. Якщо вас цікавить опт, діє система знижок, відповідно ціна буде набагато нижчою.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Комплектуючі до змішувачів

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Вид
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • спочатку нові
 • спочатку спец. пропозиції
 • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0037G00401
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет