Газові пальники і редуктори, паяльні лампи, зварювальні апарати і маски

Будівельні і ремонтні роботи часто супроводжуються зварювальним процесом. Однак, послуги фахівців нерідко обходяться досить дорого, що стимулює багатьох купити зварювальний апарат та провести всі необхідні маніпуляції самостійно. Примітно, що більшість процесів зварювання не вимагає професійної кваліфікації, відповідно, плануюючі домашній ремонт або будівництво - ми рекомендуємо вибрати відповідний агрегат, скориставшись послугами інтернет-магазину Stream-Market.

Як вибрати надійний зварювальний апарат

Вибір обладнання для зварювання – досить відповідальна справа, оскільки від цього аспекту залежить якість з'єднань конструкцій. Перш, ніж купити зварювальний апарат, напівавтомат або трансформатор, слід попередньо розібратися в принципах їх роботи та особливостях застосування.

Слід зауважити, що спільною рисою для всього зварювального обладнання є наявність блоку живлення, що перетворює отриману енергію в залежності від категорії агрегату. Існують моделі, що витягають необхідну напругу безпосередньо зі сполучених паливних генераторів або акумуляторів. 

Рекомендуємо уважно ознайомитися з технічними характеристиками експлуатованих пристроїв:

Маска зварника як основний елемент захисту

Під час зварювальних робіт, незалежно від кваліфікації фахівця, потрібно приділяти належну увагу безпеці. Однією з найбільш важливих частин робочої екіпіровки є зварювальна маска. 

Одним з найбільш популярних і сучасних типів по праву вважається зварювальна маска Хамелеон. Вона оснащена спеціальним світлофільтром, який реагує на зміни яскравості, тим самим усуваючи одвічну незручність, пов'язану з необхідністю зняття маски для перевірки шва. Для того, щоб купити зварювальну маску Хамелеон на нашому сайті, достатньо заповнити невелику форму або зателефонувати за вказаними номерами.

Газові горілки

За допомогою такого інструментарію, як газові пальники і паяльні лампи, виконується зварювання та різання металів і інших матеріалів. Функціонують вони досить просто, через спеціальний отвір надходить полум'я, що дає можливість здійснювати потрібну вам роботу з різного роду матеріалами. 

На газових пальниках знаходяться спеціальні регулятори подачі газу, за допомогою яких можна з особливою точністю відрегулювати необхідну температуру і розмір вогню. Купити газовий пальник можна, скориставшись послугами нашого віртуального торгового майданчика, можна купити будь-який зварювальний апарат оптом і в роздріб. Крім того, можна придбати всі необхідні супутні товари і комплектуючі деталі.

Комплектуючі до зварювального обладнання

Вони є невід'ємною і дуже важливою складовою будь-якого зварювального апарату. При виході з ладу їх можна з легкістю замінити і продовжити експлуатацію обладнання. Але, змінюючи одну деталь на іншу, варто робити правильний вибір в сторону якості і надійності, так як від них може залежати ефективність всієї вашої роботи.

На сайті представлені наступні комплектуючі:

Вибрати й купити зварювальний апарат та інше необхідне до нього обладнання, Ви можете в широкому каталозі нашого онлайн маркету. Низькі ціни, якість і зручний сервіс, зроблять покупку зі Stream-Market максимально комфортною і приємною.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Комплектуючі до зварювального обладнання

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Вид
Показати більше
Номінальний струм, А
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0399G41461
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет