Кріплення та аксесуари сантехнічні

Сантехніка – це не просто труби, умивальники та унітази. Перш за все, це складові і комплектуючі, без яких неможливо встановити ванну, закріпити змішувач, зробити злив води.

Особливості паяльника для пластикових труб

Найбільш важлива перевага поліпропіленових труб порівняно з металевими аналогами – легкість монтажу. Один з варіантів установки - це установка фітингів, але менш трудомісткий спосіб - це з використанням пайки. Це дозволить не тільки значно прискорити процес прокладки трубопроводу, а й зробить з'єднання максимально герметизованим, що мінімізує ймовірність протікання.

Для здійснення всього перерахованого вище буде потрібен спеціальний інструмент – паяльник для труб. Як конструктивно, так і механічно такий пристрій дуже нагадує праску, нагрівальний елемент якого має плоску або циліндричну форму. Перед тим, як купити паяльник для пластикових труб, зверніть увагу на такі характеристики, як потужність і температура нагріву (а саме на якість терморегулятора).

Аксесуари для сантехніки

Наш інтернет-магазин має широкий асортимент різних сантехнічних аксесуарів, серед яких:

Купити ролики для душової кабіни, фум стрічку, пробки для ванни і іншу фурнітуру для душових кабін за найкращою ціною Ви можете, оформивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними номерами.

Сантехнічні кріплення

Даний аксесуар служить для надійної, якісної фіксації різного роду сантехнічного обладнання. При виборі важливо враховувати відповідність кріплення за габаритами і конструкції, звертати увагу на якість і зовнішній вигляд. Саме від кріплень буде залежати, як довго прослужить зроблене Вами з'єднання.

На нашому сайті представлені:

Трубні кріплення

Кріплення для труб має дуже широку сферу застосування. Без цього фітингу не обійдеться прокладка будь-якого виду комунікацій.

В наш час застосування хомутів для труб до стіни - найбільш поширений спосіб монтажу. Така популярність, в першу чергу, пов'язана з універсальністю цього типу кріплення. За допомогою хомутів для труб можна здійснити монтаж як труб малого діаметру, так і більш габаритних конструкцій.

Існують наступні типи хомутів:

Вибрати й купити хомут, ціна якого Вас приємно здивує, Ви можете на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними номерами. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.

Ущільнювальні кільця

Підходять для монтажу опалювальної або водопровідної системи та сантехнічного обладнання. На сайті Ви можете знайти і купити кільце ущільнювача наступного типу:

Купити паяльник для труб, кріплення, аксесуари для сантехніки і багато іншого за найкращою ціною в Україні Ви можете, оформивши замовлення прямо зараз на сайті нашого інтернет-маркету або зателефонувавши за вказаними номерами. Доставка здійснюється по всій Україні. 

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0011G0814
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет