Меблева фурнітура

В каталозі нашого інтернет-маркету покупцям пропонується високоякісна, доступна за ціною меблева фурнітура, яка сприяє професійній збірці меблевих виробів різної складності. 

Вся продукція представлена на сайті в спеціальних категоріях, а значить, вибрати необхідний товар не складе труднощів. Величезний асортимент якісних комплектуючих дасть можливість вибору покупця з будь-яким бюджетом. 

Отже, в каталозі Ви знайдете:

Незважаючи на низьку вартість, всі вищевказані товари мають відмінні експлуатаційні характеристики і довгий термін служби. 

Навіщо потрібен замок меблевий

Меблеві замки використовуються для закриття шаф або окремих відділень столу. Особливо актуально, якщо Ви хочете заховати важливі документи від загального доступу або заховати небезпечні для дитини речі. 

При виборі замка або меблевого магніту варто орієнтуватися на матеріал, з якого була виготовлена поверхня, а також її ширину. Скло - один з найбільш тендітних матеріалів, на яке найчастіше встановлюють замки, оскільки монтаж врізного доволі складний. Врізна модель меблевого замку більше підходить саме для дерев'яних або металевих дверцят. 

Меблеві петлі і їх види

Розрізняють три основних типи:

Служать ці пристосування для відкриття і закриття накладних дверей і стулок. В магазині Stream-Market Ви знайдете широкий вибір даних пристроїв за хорошою ціною. 

Важливість меблевих коліс

Особливо актуальні при необхідності частого переміщення меблів. Встановлюються замість ніжок на крісла, тумби, шафи, дивани і інші меблі. Існують спеціальні моделі з гальмівним механізмом, які забезпечують надійність під час переміщень, в тому числі по нерівній поверхні.

За типом конструкції колеса меблеві діляться на:

Підбирати ті чи інші, слід виходячи з конструктивних особливостей меблів. 

Полицетримачі і кріплення для скла

Важливі елементи будь-яких меблів, які створені для кріплення полиць і їх надійної фіксації. Кронштейни для полиць існують декількох типів: 

У каталозі також знаходяться склотримачі, спеціально виготовлені під даний матеріал. Їх види варіюються, в залежності від призначення. Тримачі для скла використовуються в якості фіксуючих елементів окремих полиць, так само є в наявності набори кріплень для дзеркала або скляних дверей.

Вигідно купити меблеву фурнітуру, в тому числі ручки для меблів, пластикові заглушки, куточки для полиць і багато іншого Ви можете, оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними номерами. Доставка здійснюється по всій Україні.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0010G4003
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет