Засоби для чищення килимів, меблів, ванни і унітазу, для миття підлог і прибирання

Кожен предмет в будинку не тільки створює комфорт, але і є декоративним елементом. Важливо підтримувати предмети побуту та інтер'єру в хорошому стані, тільки так вони зможуть прикрашати житло, а не псувати його. Щоб меблі зберегти на довгі роки експлуатації, необхідно купити якісну поліроль для меблів.

Килими створюють відчуття комфорту, однак, для цього їм необхідний правильний догляд і своєчасне обслуговування. Щодня вони вбирають в себе запахи, пил і бруд. Для очищення, у разі необхідності, ідеально підходить ваніш для килимів.

Практика показує, що для якісної чистки необхідно купувати перевірені миючі засоби від відомих виробників. Сьогодні на ринку є величезна різноманітність засобів для чищення, проте, далеко не всі показують реальний ефект від експлуатації.

Пам'ятайте, що засіб для чищення повинен бути не тільки ефективним, але й безпечним для здоров'я всієї родини і домашніх тварин. Необхідно правильно підбирати варіанти, виходячи з конкретних завдань.

Нюанси вибору

Значно полегшують життя домогосподаркам засоби для прибирання та обслуговування різних поверхонь. Засіб для чищення ванни не повинен роз'їдати поверхню, особливо якщо вона акрилова. Для ванної кімнати краще купити бреф для унітазу. Він дозволить підтримувати ідеальну чистоту. На ринку представлені різні розчинники, порошки, гелі, спреї. Вони підходять для проведення різних робіт. 

Правильно обраний варіант дозволить швидко усунути бруд, пил і плями. Вибираючи засоби для прибирання будинку в інтернет магазині «Stream-Market», зверніть увагу на параметри:

Якщо засіб для чищення дивану або іншої поверхні підібрано правильно, то після прибирання меблі і аксесуари будуть виглядати як нові. Аромат буде приємним, а плями бруду залишаться в минулому. 

Засіб для чищення м'яких меблів має бути якісним, щоб не зіпсувати тканину. Тому перед застосуванням важливо ознайомитися з інструкцією, де вказані обмеження виробника.

Засіб для чищення килимів: корисні поради

Якщо плями не відтираються вологою ганчірочкою або пилососом, то слід придбати засоби для чищення килимів. Вони дозволять усунути забруднення, які псують зовнішній вигляд виробу. Важливо підібрати правильно, адже результат буде залежати від засобу:

Придбати засіб для чищення килимів в домашніх умовах можна в нашому магазині, де представлений широкий асортимент від відомих виробників. У нас Ви знайдете все, що необхідно для підтримки чистоти в будинку.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Для чищення і прибирання

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Призначення
Показати більше
Фасовка
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4178G41861
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет