Лобзики стусла, ножівки по дереву і металу, висоторізи та ручні пилки

Для максимально рівних поверхонь будівельних матеріалів: дерева, панелей, гіпсокартону, слід використовувати спеціальні пристосування, такі як лобзики, стусла, ножівки, висоторізи, ручні і електричні пилки та інші прилади. 

За допомогою цих пристосувань Ви отримаєте ідеальний спил, адже саме від нього залежить рівність конструкції і простота їх монтажу. На сторінках магазину Stream-Market розміщений широкий асортимент продукції для розпилювання різних поверхонь.

Пили по дереву

Пили призначені для якісного розпилювання деревини. Також ці інструменти використовуються для видалення непотрібних гілок на деревах і інших сільськогосподарських і будівельних потреб. Але для кожного процесу слід купити пилку певної довжини, щільності і матеріалу, з якого воно буде вироблено. 

На сьогоднішній день пили виробляються з нержавіючої сталі, а ручка може бути виконана з дерева, металу або більш легкого матеріалу – пластику.

Ножівки по дереву і металу. Особливості

Ножівки відносяться до одних з перших інструментів для розпилу. Спочатку вони використовувалися виключно для деревини, але сьогодні можна придбати спеціальні пристосування, як по дереву, так і по металу або бетону.

До переваг даного виду інструментів відноситься простота експлуатації, невелика вага, рідкість поломки і легкість в обслуговуванні, універсальність. Це означає, що купити ножівку по дереву або по металу буде оптимальним рішенням для багатьох побутових і садових завдань.

Ручний лобзик 

Ще одним популярним інструментом в будівництві є лобзики. Ними можна зробити не тільки рівний, але і фігурний розпил матеріалу. Дуже зручно, якщо необхідно зробити фігурну арку, багаторівневі стелі або інші конструкції.

Лобзик, купити який Ви можете в нашому інтернет-магазині, має хорошу міцність матеріалів, а значить, буде надійним і довговічним навіть при інтенсивному навантаженні.

Будь-який господар, маючи набір інструментів, повинен обзавестися розпилюючими пристосуваннями, такими як стусло, пила, лобзик. Вони незамінні в будь-якому господарстві для різання, дрібних ремонтних робіт і інших цілей.

А наш інтернет-магазин допоможе вибрати і купити лобзик, ножівку і інші інструменти за максимально вигідною ціною в Україні. Наші менеджери з радістю допоможуть в підборі товару, а також в зручному способі оплати і доставки. 

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Ножівки, пили, лобзики

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Довжина, мм
Показати більше
Призначення
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4107G41161
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет