Циркуляційні насоси, рушникосушки і радіатори опалення

В період літньої спеки, поки люті заморозки з'являться ще нескоро, слід задуматися над встановленням надійної системи опалення. Безумовно, централізована система в деяких будинках дозволяє вирішити всі проблеми щодо холоду всередині приміщень, однак, тут важливо підкреслити «деяких». Решта житлових об'єктів може залишитися без опалення аж до появи першого снігу, що зазвичай трапляється в другій половині листопада. Як правило, основна проблема криється в застарілих трубах, за якими надходить опалення в будинку. Однак, останніми роками набирає обертів інша проблема, пов'язана з істотним подорожчанням енергоносіїв.

Радіатори опалення

Батареї опалення є головним джерелом тепла в сучасних будинках, квартирах, офісних приміщеннях і громадських закладах. Основним завданням приладів є забезпечення комфортного перебування в приміщенні.

Радіатори опалення прийнято ділити на наступні групи:

Будь-яка з представлених моделей досить надійна, має довгий строк служби і хороші показники обігріву приміщення. Виходячи з цього, вибрати потрібний радіатор слід, виходячи з особистих фінансових можливостей і естетичних міркувань. Перед тим, як купити радіатор опалення, варто звернути свій погляд не тільки на матеріал пристрою, але і на його розміри, які будуть відігравати важливу роль при монтажі в приміщенні.

Для чого потрібен насос для опалення

Циркуляційний насос - це пристрій, що приводить рідину, яка знаходиться всередині трубопроводу, в прискорений рух, тим самим не даючи їй швидко остигати. Завдяки використанню такого приладу економиться до 30% палива. Якщо Ви вирішили купити насос для опалення, зверніть увагу на такі технічні характеристики як потужність, допустимий напір води, продуктивність, а також його конструктивні особливості.

Так само рекомендуємо робити вибір на користь перевірених виробників, таких як Насоси +, Спрут. Також циркуляційні насоси ділять по типу конструкції на вертикальні, блочні і консольні. Купити циркуляційний насос, який підходить Вам як з технічної, так і з фінансової точки зору, Ви можете вигідно на сайті інтернет-магазину Stream-Market.

Рушникосушарки. Види і особливості

При облаштуванні ванної кімнати у сучасної людини часто постає питання: "чи варто купити рушникосушарку?&Quot;. Цей пристрій виконує не тільки свої прямі функції - сушка рушників, але і є джерелом додаткового обігріву ванної, яка, як відомо, відрізняється найбільшим рівнем вологи. Підсушуючи приміщення, рушникосушарка не дає можливості утворюватися грибкам, цвілі й іншим неприємностям.

В нашому магазині Ви знайдете два типи цих приборів:

Кожна з них має ряд переваг і недоліків щодо одна одної. Плюсом електричного пристрою є легкість і можливість перенесення на будь-яке інше місце при необхідності. Водяна модель, в свою чергу, більш надійна і економна, враховуючи вартість на електроенергію. Купити рушникосушарку електричну або водяну, Ви можете, оформивши замовлення на сайті нашого магазину або зателефонувавши за вказаними номерами.

Комплектуючі для систем опалення

Комплектуючі для опалення – це сполучні прилади, аксесуари та додаткові деталі, які допомагають облаштувати систему опалення в будинку. Їх застосовують для зростання ефективності роботи опалення та збільшення рівня його безпеки. Комплектуючі для опалення відрізняються технічними характеристиками і функціональними особливостями.

Давайте більш детально разберемо кожен з них:

Де купити обладнання для опалення

Очевидно, опалювальні приладдя купують на багато років, якщо не на десятиріччя. Таким чином, критерії якості повинні бути найвищого рівня. Наша компанія здійснює активну співпрацю з компаніями-виробниками опалювальних систем, що дає можливість отримувати нову партію продукції в стислі терміни без втрат якості, проте з ціновими компромісами.

Коли знадобляться батареї опалення, циркулярні насоси, ціна завжди буде залишатися нижче меж нинішніх ринкових пропозицій. Додатковими каталізаторами для економічно вигідних покупок стають акції, знижки, розпродажи, що стали частими гостями нашого онлайн маркету.

Уточнюйте наявність цікавлячих видів продукції у менеджера, для цього достатньо зателефонувати на вказаний контактний телефон. В ході консультації Ви зможете детально вивчити елементи опалювальної системи, помітно спрощуючи процедуру вибору, порівняння товарів. Stream-Market – комфортний магазин кращих пропозицій для здійснення вигідних покупок!

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0011G0030
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет