Пістолети і насадки для поливу

Коригувати натиск води зі шланга під час зрошення ділянок допомагають пістолети для поливу, що стали незамінними помічниками власників присадибних ділянок і городів. З їхньою допомогою можна швидко зробити полив грядок, трави, дерев і газонів. Власники приватної нерухомості використовують їх для миття машин, садових меблів, доріжок.

Поливальний пістолет належить до допоміжних засобів, унеможливлює безпосередній контакт із водою, даючи змогу легко і швидко обробити невеликі та середніх розмірів присадибні ділянки.

Вибір насадок для поливу

Ці вироби бувають різної форми. В інтернет-магазині покупцям доступний каталог цих товарів. Завдяки йому можна швидко знайти продукцію з необхідною формою, розмірами і характеристиками. Яка насадка на шланг для поливу найбільш поширена:

  1. У вигляді пістолета. Ця модель користується популярністю у споживачів, є максимально зручною, простою в застосуванні. Конструкція насадки відрізняється продуманістю та ергономічністю. Вироби доступні з декількома робочими режимами (від 5 до 10). Також є можливість регулювати натиск води і спосіб розпилення. У цієї насадки є великий плюс - можливість зафіксувати курок у ввімкненому положенні.
  2. Насадка для садового шланга у вигляді наконечника (брандспойт). Її пристрій простіший, ніж у пістолета, але ефективність у використанні менша. Режимів роботи небагато, їх перемикання здійснюється за допомогою повороту кільця, розташованого на насадці. Виріб відрізняється надійністю і довговічністю. Застосовувати насадку можна в різних цілях.

Насадки для поливу дають змогу легко зрошувати рослини у важкодоступних місцях. Наявність великого вибору режимів дає можливість швидко і якісно обробляти найрізноманітніші території.

Режими поливу з різними насадками

Використання розпилювачів для шланга дає змогу максимально полегшити рутинну роботу зі зрошення ґрунту. Потрібно тільки підібрати потрібний режим розпилення, який буде максимально ефективним для проведених робіт. Виділяють такі види режимів:

Купити насадку для поливу городу з необхідними режимами можливо недорого в інтернет-магазині. Підібравши потрібний вид розпилюваного струменя води, можна поливати тендітні квіти, не завдаючи їм шкоди, а використовуючи сильний натиск - мити тераси, садові доріжки, займатися чищенням килимів. Правильно підібрана насадка разом з розпилювачем, робить їх універсальними помічниками для поливальних або мийних робіт. Купити цю продукцію можна в роздріб, також доступний опт.

Матеріали для виготовлення поливальних пістолетів, їх відмінності
Насадка для поливу газону, як і інші види виробів, пофарбована в яскраві кольори. Їх буде легко побачити на тлі зеленої трави або інших предметів. Виготовляють пістолети з пластмаси або металу. Ціна на пластикові вироби доступніша, але вони витримують обмежений тиск (від 2 до 4 атмосфер). Для більшої зручності застосування на рукоятці робляться гумові вставки.

Пістолети мають різний діаметр конектора. Тому під них підбираються шланги з необхідними розмірами. Якщо перетини не збігаються, застосовуються фітинги (спеціальні перехідники). При зрошенні плодових дерев для пістолетів використовується телескопічна рукоятка. Замовити і купити в інтернет-магазині шланг для поливу можна з необхідними характеристиками.

Вигідне придбання поливальних пістолетів і насадок у Stream-Market

В Україні ця продукція представлена в асортименті. Найпростіший і найлегший спосіб купити пістолет поливальний в інтернет-магазині. Клієнтам пропонується інструмент, вартість якого можна підібрати під будь-який наявний бюджет. У Stream-Market ціни на продукцію одні з найдоступніших на ринку продажів і доступні для споживачів.

В інтернет-магазині Stream-Market представлений великий асортимент виробів для зрошення ґрунту. За допомогою каталогу на сайті покупці легко знайдуть продукцію з необхідними параметрами і характеристиками. Замовляючи товар оптом, клієнти отримують різні знижки.

Здійснюється доставка по всій території України. Для оформлення замовлення, зв'яжіться з менеджерами або заповніть заявку на сайті. З усіх виниклих питань телефонуйте за номерами телефонів, доступними на сайті.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Пістолети і насадки для поливу

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Кількість режимів
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0721G07491
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет