Гідроакумулятори, розширювальні бачки, насоси, обприскувачі, шланги для поливу

Кожен власник приватного будинку багато сил віддає присадибній ділянці. Здійснення якісного зрошення саду, городу та прибудинкової території – важливий процес, яким займаються фермери з ранньої весни до пізньої осені. Це дозволяє добитися не тільки ефектного озеленення газону, але і забезпечити себе і близьких свіжими овочами, фруктами власного вирощування.

Гідроакумулятори і розширювальні бачки в інтернет-магазині Stream-Market

Для запобігання утворенню гідроударів при запуску насоса в системах водо- і теплопостачання використовують такі приладдя як гідроакумулятори, купити які наш магазин пропонує за найнижчою ціною в Україні. 

Застосування гідроакумулятора сприяє збільшенню терміну служби насоса. Те що бак постійно наповнений водою, нівелює необхідність в частому включенні насоса, коли відкривається кран. При малих витратах води тиск поступово зменшується, поки не доходить до порога активації насоса. Так само плавно тиск піднімається при наповненні бака, досягаючи порогу відключення насоса.

На нашому сайті представлена велика кількість розширювальних бачків і гідроакумуляторів за найнижчою ціною. У каталозі Ви знайдете тільки товари від перевірених виробників, які зарекомендували себе на вітчизняному ринку:

Насоси, насосні станції і запчастини до них

У наш час прийнято виділяти основні два типи насосів для води:

Водяний насос поверхневого типу використовується для перекачування рідини з свердловин, колодязів та інших ємностей, глибиною не більше ніж 9-10 метрів. Такий насос повинен бути обов'язково встановлений на поверхні, поруч з джерелом.

Пристрої даного типу діляться на:

Якщо Ви вирішили купити насос для води погружного типу, то отримаєте прилад, призначенням якого є подача чистої води і перекачування різних домішок. 

Основні підвиди погружного типу:

Також є два різновиди по типу механізму:

Вигідно купити насосну станцію, насос для опалення, для води і запчастини до них, Ви можете оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами. Також в каталозі представлені регулятор тиску, автоматика для насоса і інші запчастини до насосів. 

Для чого потрібен обприскувач садовий

Обприскувач являє собою пристрій для подачі рідини під тиском. Використовується для захисту саджанців від шкідників, поливу території, а також для профілактичної обробки.

Перш ніж купити обприскувач тієї чи іншої моделі, давайте розберемо основні різновиди пристосування: 

Пульверизатор, купити який Ви можете вигідно на нашому сайті, відрізняється якістю, надійністю і довгим терміном експлуатації. У каталозі представлені тільки відомі бренди виробників, а всі товари мають невисоку ціну.

Все для поливу в одному місці

Фітинги для поливу є невід'ємною і дуже важливою складовою системи поливу городу або саду. Розглянемо найбільш популярні з них:

  1. коннектор для шланга - використовується для надійної фіксації труб і усунення можливості просочування води. 

  2. таймер поливу - являє собою кран, який обладнаний таймером, що виконує відкриття і закриття потоку води по вказаному інтервалу часу. 

  3. фільтр для краплинного поливу - встановлюється з метою очищення води від домішок, шлаків і інших забруднень. Також пристрій усуває неприємний запах і мутність води. 

  4. дощувач (спринклери) - функціонально замінює звичайний природний полив дощем, проте його перевага в керованості. Тобто Ви зможете направити потік води в потрібне Вам місце на необхідний часовий проміжок. 

  5. Туманоутворювач - знайшов широке застосування в облаштуванні теплиць, так як зволожує повітря і знижує температуру, що особливо актуально в літній період. 

Купити все для краплинного поливу вигідно на порталі Stream-Market, де представлений широкий асортимент товарів за найнижчою ціною. 

Як вибрати і де купити шланг для поливу

Якщо Ви хочете зібрати якісний урожай, в літній час під час посухи і підвищеної температури, просто необхідно поливати свої саджанці. Для цього використовується ряд пристосувань, представлених в даному розділі.

У наш час існує широкий асортимент шлангів для поливу відрізняються за формою, матеріалу, малюнку, ширині та іншим параметрам. Який вибрати саме Вам, слід вирішувати визначившись з наступними характеристиками:

Вибрати й купити поливальний шланг, який буде повністю відповідати Вашим потребам, Ви можете на порталі Stream-Market. Низькі ціни, висока якість і зручний сервіс сприяють швидкій та комфортній покупці.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0720G0721
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет