Портативні зарядні пристрої

Портативні зарядні пристрої, або так звані Power Bank, дозволяють заряджати мобільну техніку в місцях без доступу до електромережі. Товар буде особливо корисний в поїздках або подорожах.

Особливості вибору повербанків

Ємність обраного Вами павер банку повинна бути мінімум удвічі більше обсягу батареї заряджаємого пристострою. Для одноразової підзарядки смартфона цілком вистачить 2400 mAh. Для багаторазового використання потрібно 5000 mAh і більше. 

Універсальним вважаються портативні зарядні пристрої для телефону з показником 6000 mAh і вище, вони дозволяють заряджати не тільки смартфони, але і більш потужні девайси, наприклад, планшети. Сучасні моделі часто мають кілька usb роз'ємів, що дає можливість підключити відразу декілька приладів.

Іншим технічним параметром повербанка є сила струму, від якої залежить швидкість роботи. Мінімального значення 500 mA вистачить для підзарядки телефону, але буде недостатньо для більшості девайсів. Оптимальним для power bank з одним портом вважається показник від 1000 mA, що дозволяє швидко заряджати планшети і смартфони.

Різноманітність дизайнів power bank, купити який Ви можете на нашому сайті, надає величезний вибір на будь-який смак. Чим могутніше прилад, тим він, відповідно, менш компактний, проте досить просто знайти золоту середину. 

Відрізняються павер банки, в тому числі за формою і кольором, роблячи зовнішній акумулятор не тільки корисним пристроєм, але також і симпатичним аксесуаром. Варто звернути увагу і на зручність експлуатації, наприклад, на місце розташування кнопки включення і портів. Кнопка повинна розташовуватися так, щоб неможливо було включити повербанк випадково.

Де вигідно купити power bank в Україні

Інтернет-магазин Stream-Market дає можливість своїм покупцям, придбати павер банки за максимально низькою ціною в роздріб або оптом. У нас представлений широкий асортимент портативних зарядних пристроїв від якісних і надійних виробників.

У нашому каталозі Ви знайдете навіть power bank 10000mah і 20000mah, які будуть незамінні в довгих поїздках, а також при тривалій відсутності доступу до електромережі. Вигідно купити power bank в Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України, Ви можете оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними номерами. Доставка здійснюється в максимально швидкі терміни по всій території країни.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Портативні зарядні пристрої

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Кількість USB-портів
Показати більше
Ємність батареї, мАч
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4034G40411
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет