Свердла, мітчики, плашки, алмазні диски та круги, електроди, каніфоль і флюс

Для підтримки будинку в акуратному і охайному вигляді необхідний його постійний догляд і ремонт, адже в процесі використання речей вони можуть ненароком зламатися. Але мова про необхідність інструментів варто заводити не тільки у випадках поломок. Збирати меблі, робити ремонт в квартирі - при всіх цих операціях необхідні інструменти, а також витратні матеріали до них.

Забезпечити витратними матеріалами для дрилів, болгарок, лобзиків і інших інструментів завжди може портал Stream-Market, де Ви знайдете тільки найякісніші і дійсно необхідні витратні матеріали, за найдоступнішою ціною оптом.

Набори свердел, біт, мітчиків і плашок в магазині Stream-Market 

Свердло - це такий витратний матеріал, який буде корисний не тільки під час будівництва, ремонту, закладу комунікацій, а й послужить рішенням багатьох побутових завдань. Існує величезна кількість видів і модифікацій свердел, які розрізняють за конструктивними способами виготовлення і іншим.  

Однак, найбільш важливим з типів є різність за призначенням. У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити свердло по металу, по дереву, по бетону, а також поетапне свердло. Якщо купувати набір свердел - це вигідно з економічної точки зору, але в той же час ми даємо можливість купувати їх поштучно.

Плашки та мітчики є важливими елементами у виробництві, виготовленні меблів, будівництві та багатьох інших галузях. Ці пристосування служать для нанесення зовнішньої і внутрішньої різьби. Набір мітчиків і плашок Ви можете купити в нашому онлайн-магазині.

Біти для шуруповерта є свого роду насадки, потрібні для розбирання та збирання різного устаткування, меблів та іншого. Досить простий, але в той же час настільки необхідний інструмент в арсеналі будь-якого господаря. Набір насадок на шуруповерт буде відмінним придбанням, яке досить швидко окупить себе. Ну а зробити їх покупку максимально вигідною допоможе наш онлайн маркет. 

Насадки на болгарку та на дриль

За допомогою болгарки і дрилі вирішується безліч завдань під час ремонтів і будівництва. Основою роботи цих інструментів є насадки. 

Насадки на болгарку і на дриль представлені на нашому сайті, мають такі різновиди:

Вибрати і купити відповідну саме Вам, можна в каталозі нашого онлайн маркету.

Ще одними важливими інструментами для свердління є коронки і фрези по дереву, металу і бетону. Знайшли широке застосування в будівельній сфері, під час робіт з кахлем і тд.

Інші інструменти для будівництва та ремонту

Каталог нашого онлайн магазину сповнений різними будівельними інструментами, комплектуючими до них і аксесуарами. Серед них: 

Також в нашому асортименті представлені:

Вибрати і купити потрібний Вам витратний матеріал Ви можете, оформивши замовлення через кошик або зателефонувавши за вказаними номерами. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0328G0401
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет