Рвт, рукава мбс, рукава для зварювання та пожежні, газові шланги

Успіх виробництва в досягненні поставлених цілей повністю залежить від достатньої кількості необхідного інструментарію. А також від наявності та доступності матеріалів, які дозволяють виготовляти продукцію і сприяють виробничому процесу йти повним ходом.

Портал Stream-Market готовий забезпечити кожного підприємця, власника приватного виробництва або простого покупця всім необхідним інвентарем по самим прийнятним і гідним цінам. У нас є широкий асортимент різної продукції для господарського та промислового виробництва.

У даному розділі представлені паливні шланги, дозволяючі забезпечити надійне і зручне транспортування горючих рідин, а також моделі для інших сумішей рідини, втрата яких принесла б суттєві збитки. 

Також до уваги пропонуються рукава напірні для забезпечення необхідного рівня герметизації і тиску. Вищезгадані товари будуть корисні в будь-якому виробничому процесі, незалежно від напрямку виробництва. Забезпечити ж своє підприємство продукцією, необхідною Вам, за низькою собівартістю завжди можна у нас. У розділі доступна дана група товарів:

Купуючи нашу продукцію, Ви забезпечуєте собі істотну економію коштів, а також час, завдяки послугам з доставки від нашої компанії. Технологічні і фізичні якості продукції дозволять без особливих зусиль і побоюваннь використовувати їх за призначенням і забезпечити повний хід робочого процесу, щоб вчасно вкластися в терміни.

Купити шланг високого тиску, рукав для напівавтомату, маслобензостійкий шланг або пожежний рукав за низькою ціною оптом чи вроздріб, з доставкою по території України, швидко і практично на порталі Stream-Market. З питаннями щодо товару і його доставки прохання звертатися в розділ&Quot;Зворотнього зв'язку",де наші консультанти швидко і інформативно дадуть відповідь щодо кожного ряду товарів.

Інтернет-магазин Stream-Market - успіх виробництва за рахунок інструментів.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0010G0894
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет