Сітка рабиця, зварна і просічно витяжна

Сітка металева активно використовується як в будівництві, так і в побуті. Універсальна в застосуванні, довговічна в експлуатації – незамінний помічник у фермерській справі і господарюванні.

При зведенні житлових будівель металева сітка використовується в якості зміцнюючого матеріалу при установці фундаменту і зведенні стін. Дорожнє будівництво також неможливе без сталевого продукту, яким зміцнюють дорожнє полотно. 

Що являє собою сітка рабиця

Сітка рабиця, купити яку Ви можете у відповідному розділі інтернет магазину Stream-Market, представлена у великому асортименті. Для підбору цього будівельного матеріалу слід врахувати такі фактори, як:

Матеріали виготовлення сітки рабиці

Сучасна сітка рабиця, ціна якої формується, насамперед, виходячи з матеріалу виготовлення, може бути проведена з прутів оцинкованої сталі або полімерних низьковуглецевих прутів. Однак, будь-який тип цієї сітки відрізняється міцністю, стійкістю до зовнішнього впливу і довговічністю використання. Також виріб універсальний в експлуатації.

Перш, ніж купити сітку рабицю, визначиться з потрібною формою осередку 

Слід зазначити, що сітка рабиця може бути з плетеними ромбічними осередками і відрізняється гострими кутами. Вона підходить для зовнішнього використання. Плетена квадратна, кути якої гладкі, відмінно підходять для армування поверхонь.

Якщо Ви вирішили купити сітку для забору – рабицю, це те, що Вам потрібно

Такий тип сітки як рабиця є найбільш популярним варіантом для використання в якості сітки для паркану. У наш час за допомогою неї обгороджені більшість дачних ділянок і приватних будинків. Перш за все, це пов'язано з її безсумнівними перевагами, серед яких:

Вигідно купити сітку рабицю оптом чи вроздріб допоможе наш інтернет портал, де Ви знайдете широкий вибір даного типу товару за розумною, привабливою ціною. 

Сітка зварна і її особливості 

Саме цей вид сіток прийнято вважати найбільш міцними і довговічними. За допомогою них здійснюють огорожу спортивних і будівельних майданчиків. Зварна сітка виготовляється із сталевого дроту високої міцності, зазвичай діаметр становить від 3 до 5 мм. 

Всі складові прути такої металевої сітки приварені один до іншого в місцях перетину. Саме ця особливість сприяє таким високим показникам міцності, надійності і довгому терміну служби. Важливим є те, що кожен елемент звареної сітки додатково оснащений ребрами жорсткості, які служать для збереження первісної форми карти сітки і паркану з неї.

Вигідно купити сітку для огорожі даного типу допоможе наш інтернет портал. Сітка зварна представлена в каталозі нашого інтернет-магазину відрізняється за типом покриття:

Якщо Ви сумніваєтеся у виборі, звертайтеся за вказаними номерами і наші менеджери нададуть Вам професійну консультацію з усіх питань, а також підберуть зручний варіант доставки і оплати. 

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Сітка металева

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Тип
Показати більше
Тип покриття
Показати більше
Діаметр дроту, мм
Показати більше
Ширина, м
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0886G08871
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет