Сифони, трапи і гофра

Основними складовими елементами системи водопроводу є трапи і сифони. Дані пристрої призначені для спуску води безпосередньо в саму каналізацію і запобігання появи неприємних запахів у ванній кімнаті або кухні.

Такі нехитрі пристрої, як сифони і трапи для душу присутні практично в кожному будинку, у вбиральних кімнатах офісних, промислових і комерційних приміщень. Традиційно трапи встановлюються в душових кабінках, ванних кімнатах. Зливні стандартні сифони зустрічаються набагато частіше.

Область застосування сифонів

Варто відзначити, що найбільш поширеним варіантом є облаштування умивальників і мийок. Заради цієї мети рекомендуємо купити сантехнічні сифони оптом (для підприємств) або в роздріб (для приватних осіб) по гранично оптимальній вартості. На віртуальних сторінках нашого online-каталогу пропонується продукція таких світових виробників, як Santehplast, SoloPlast, АНІ пласт, Krono Plast та інші.

За конструкцією, функціям і принципом роботи запропоновані варіанти мало чим відрізняються один від одного. Звичайний сифон представляє собою зігнуту гофровану трубу, призначену для стоку брудної води в каналізацію. Конструкція даного пристосування передбачає спуск і невеликий підйом, долаючи які вода потрапляє в каналізацію. Необхідна така особливість для того, щоб запобігти появі неприємних запахів.

Після перекриття крану, залишки води «застряють» в своєрідному коліні сифону, утворюючи тим самим природну пробку, що захищає від каналізаційних міазмів. Тому ми рекомендуємо купити   сифон для подальшої установки в сантехнічній системі водопроводу. Крім того, варто звернути увагу на комплектуючі деталі, які сприятимуть якісному монтажу пристроїв.

Де купити сифон, гофру для унітазу та інші сантехнічні комплектуючі для дому

Інтернет-магазин Stream-Market пропонує Вашій увазі якісні надійні сантехнічні аксесуари для санвузлів на кухні, у ванній або туалетній кімнаті.

Скориставшись зручним сервісом нашого online-каталогу, кожен бажаючий зможе купити сифон, трапи, ексцентрики, випуски, гофру, гнучкі труби, мембрану і всілякі витратні матеріали. Примітно, що завдяки спеціальним фільтрам можна вибрати потрібне пристосування за призначенням і брендом виробника. Рекомендуємо скористатися нашим ресурсом, щоб купити сифон для ванни, для умивальника, для мийки, для душової кабіни, для раковини оптом, заощадивши бюджет.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Сифони, трапи, гофра

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Призначення
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0018G08291
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет