Змішувачі для умивальника

Змішувачі для умивальника - важливі компоненти будь-якої ванної кімнати. Вони забезпечують доступ як до гарячої, так і до холодної води і бувають різних типів і стилів, що відповідають різним уподобанням і вимогам. Вони потрібні не тільки в будинку, без них не обходиться жодне підприємство, офіс, громадські та державні організації. В Україні великий вибір цих сантехнічних виробів, що відрізняються ціною, зовнішнім виглядом, розмірами. Їх можна купувати оптом і вроздріб. Відвідавши інтернет-магазин Stream Market, ви можете підібрати і купити кран у раковину абсолютно недорого. Якщо в наявності немає бажаної моделі, її завжди можна замовити. На продукцію, куплену в опт діють знижки.

Види кранів

Сьогодні купити змішувач можна найрізноманітнішого дизайну, конструкції, розміру. Розглянемо які види кранів пропонує промисловість:

 1. Змішувачі з однією ручкою. У них один важіль, за допомогою якого керують гарячою і холодною водою. Вони популярні завдяки простоті використання і сучасному дизайну. Переміщаючи важіль вліво або вправо, ви можете регулювати температуру води, а натискання важеля вгору або вниз регулює потік води. Змішувачі з однією ручкою часто вибирають через їхній елегантний і сучасний зовнішній вигляд.
 2. Змішувачі з подвійною ручкою. Одна використовується для гарячої, інша - холодної води. Вони забезпечують точний контроль температури води, виготовляються в різних дизайнах, включно з класичним і вінтажним стилями, що робить їх придатними для традиційного декору ванної кімнати.
 3. Настінні. Такий кран змішувач для умивальника встановлюється на стіні за раковиною, а не на ній самій. Виглядає сучасно, часто таку модель вибирають через економію місця. Він доступний у конфігураціях з однією і двома ручками.
 4. Змішувач на раковину з центральним розташуванням. У них одна міцна основа, на якій розташовані ручки гарячої та холодної води, а також вилив. Зазвичай вони призначені для раковин з трьома попередньо просвердленими отворами і широко використовуються у ванних кімнатах завдяки простоті установки і класичному зовнішньому вигляду.
 5. Змішувач у раковину з окремими ручками і виливом. Така модель гнучкіша в плані встановлення, оскільки відстань між ручками і виливом може варіюватися. Це дає змогу створити індивідуальний зовнішній вигляд і часто використовується у висококласному дизайні ванних кімнат.
 6. З одним отвором. Такий кран для умивальника у ванній має одну ручку і вилив, об'єднані в один блок. Для них потрібен тільки один попередньо просвердлений отвір у раковині або стільниці, що робить їх ідеальними для компактних або мінімалістичних ванних кімнат. Їх часто вибирають через лаконічний зовнішній вигляд.

У продажу є й інші види кранів для рукомийника. Наприклад, сенсорні, оснащені датчиками, які автоматично вмикають і вимикають воду при виявленні руху руки. Їх часто встановлюють у громадських туалетах і комерційних приміщеннях завдяки своїм гігієнічним і водозберігаючим якостям. Вони також доступні для житлового використання, особливо, якщо в сім'ї є маленькі діти, які забувають часто закрити кран.

Матеріали для змішувачів

Для виготовлення кранів використовують різні матеріали, кожен з яких має свої унікальні характеристики з точки зору дизайну, довговічності та догляду. Від цього багато в чому залежить вартість виробу. До найбільш поширених видів належать:

 1. Латунь. Це один з найбільш часто використовуваних матеріалів, відрізняється довговічністю, стійкістю до корозії, здатністю протистояти суворим водним умовам. Латунний кран для умивальника можна залишити з натуральною обробкою або використовувати покриття з хрому, нікелю, золота для поліпшення зовнішнього вигляду.
 2. Нержавіюча сталь. Вироби стійкі до іржі, довговічні та легко чистяться. Вони мають сучасний та елегантний зовнішній вигляд і відомі своїм довголіттям.
 3. Мідь. Такий змішувач для рукомийника виглядає дуже красиво. Згодом на ньому утворюється унікальна патина, яка надає йому особливого характеру. Він довговічний, стійкий до корозії, але для підтримки блиску може знадобитися регулярний догляд.
 4. Полімерні матеріали. Мають високу стійкість до корозії та іржі, прості в обслуговуванні, стійкі до ударів.

Якщо ви плануєте купити змішувач для умивальника, рекомендується враховувати стиль ванної кімнати, кількість попередньо просвердлених отворів у раковині або стільниці, а також особисті уподобання щодо дизайну, функціональності та ціни. Змішувачі для умивальника не тільки необхідні для подачі води, вони відіграють важливу роль у загальній естетиці ванної кімнати.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Змішувачі для умивальника

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Тип установки
Показати більше
Тип кріплення
Показати більше
Матеріал корпусу
Показати більше
Розмір картриджа
Показати більше
Діаметр букси
Показати більше
Серія
Показати більше
Колір
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • спочатку нові
 • спочатку спец. пропозиції
 • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0037G97031
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет