Змішувачі для ванни

Змішувач для ванни буде часто і активно використовуватися, піддаватися навантаженням різного характеру, служити в різних умовах. Через це його вибір повинен бути ретельним. Інтернет-магазин пропонує великий асортимент моделей, що відрізняються між собою важливими характеристиками. Всі моделі поділяються за параметрами:

Також виділяється і великий перелік виробників, серед яких присутні відомі фірми, що відрізняються якістю роботи, і менш популярні виробники, продукція яких підходить для більшості робочих умов. Крани в ванну кімнату покликані служити довготривало, оскільки створюються вони з металів високої якості, обов'язково забезпечуються корозійним захистом. 

Щоб купити змішувач, можна використовувати інтернет-магазин, в якому знаходяться реальні світлини товару, його повний опис, а головне – величезний асортимент на різний смак. В такому випадку Ви отримаєте швидке оформлення доставки, економію часу і при цьому придбаєте потрібні аксесуари з відповідними параметрами. 

Як вибрати кран для ванни?

Змішувачі, які використовуються для подачі води, мають різну довжину і форму виливу, доповнюються душем або працюють без нього, можуть значно відрізнятися за загальними параметрами. 

  1. При виборі моделі для ванної, варто звернути увагу на акуратні, невеликі конструкції настінного або настільного типу з неповоротним зливом, які доповнені душем або працюють без нього.

  2. Багатофункціональна конструкція з довгим і поворотним гусаком, з перемикачем і душовим шлангом підійде при необхідності подачі води на ванну і раковину. 

На якому виробнику зупинити вибір?

Наводимо перелік виробників, що представлені в широкому асортименті в інтернет магазині, які пропонують якісну сантехніку. Серед них є:

Орієнтуючись на виробника, можна купити змішувач у ванну високої якості. Якщо фірма працює на ринку великий термін, вона для свого товару забезпечує гарантію використання, завжди йде &Quot;в ногу з часом" і застосовує сучасні технології, найбільш відповідні матеріали виготовлення, враховує основні потреби і модні віяння, під які підлаштовує стилістику

Недостатньо купити змішувач у ванну, встановити його і регулярно експлуатувати. Змішувач потребує догляду, з яким не вийде з ладу і збереже вигляд, а також буде працювати повноцінно. 

Кран зазвичай піддається нашаруванню вапняного нальоту і може забруднюватися, а також здатний руйнуватися через корозію. Для того, щоб уникнути або мінімізувати негативний ефект, краще використовувати спеціальні миючі засоби і м'які губки, з якими виключені подряпини. Своєчасне видалення вологи з поверхні теж не буде зайвим при використанні змішувача. Для збереження зсередини на систему водопостачання можна встановлювати фільтр для очищення від механічних домішок або більше ефективний прилад з декількома ступенями очищення.

Для придбання змішувача для ванни телефонуйте на зазначені вгорі сторінки номера телефонів. Так само можна залишити заявку безпосередньо на сайті інтернет магазину. 

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Змішувачі для ванни

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Тип установки
Показати більше
Тип кріплення
Показати більше
Матеріал корпусу
Показати більше
Розмір картриджа
Показати більше
Діаметр букси
Показати більше
Серія
Показати більше
Колір
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0037G97001
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет