Респіратори, сумки і ящики для інструменту, рукавички робочі, захисні окуляри

Людина, добре знайома з інструментом - фахівець, а якщо вона серйозно ставиться до своєї професії та спеціальності, при цьому удосконалює знання і навички, постійно відточуючи їх і піклуючись про свою безпеку та безпеку тих, хто поруч - вона професіонал. До такої людини завжди звертаються за допомогою, або порадою по роботі.

Важливим параметром для професіонала є також і турбота про захист і засоби захисту. Безпека понад усе - це відноситься і до роботи навіть найдосвідченіших співробітників. Часто халатне відношення до безпеки під час проведення різних процедур на виробництві або в різних будівельно-ремонтних діях, призводило до нещасних випадків і результати цих випадковостей були плачевними.

Захисні окуляри, рукавички робочі, респіратори, сумки для інструменту та інший інвентар майстра в інтернет-магазині Stream-Market

Допомогти забезпечити кожного покупця надійним і корисним інструментом, який сприяє швидкій та ефективній організації інструментарію, а також забезпечити якісним і надійним захистом здатний тільки наш інтернет-портал.

У представленому розділі дану групу товарів можна купити за низькою ціною оптом з доставкою:

Рабочі перчатки

Засоби захисту рук є обов'язковими при виконанні будь-яких будівельних, монтажних або сільськогосподарських робіт. Однак, перед тим, як купити перчатки робочі, слід розібратися з якою метою призначені ті чи інші моделі.

Вибрати й купити робочі рукавички, які підходять під ваші цілі, Ви можете в нашому інтернет-магазині за найкращою ціною. 

Крім перчаток робітників, у відповідному розділі Ви знайдете наколінники будівельні. Крім захисту суглобів, вони знижують навантаження під час робіт. У нас Ви можете купити наколінники будівельні потрібної форми і розмірів за найнижчою ціною. 

Окуляри захисні

Захист очей – мабуть, один з найважливіших під час зварювальних робіт. Саме тому наш інтернет-магазин надав своїм покупцям можливість широкого вибору окулярів для зварювання та захисних масок за найнижчою ціною в Україні. 

Окуляри зварника на нашому сайті представлені такими моделями: 

Вибрати й вигідно купити захисні окуляри допоможе зручний сервіс нашого онлайн-магазина. 

Распіратори

Респіратор, купити який вигідно Ви можете на нашому сайті, є пристроєм з встановленими всередині фільтрами, що запобігають попаданню чадного газу, пилу, диму, бензину, ацетону в дихальні шляхи людини. 

В даному розділі Ви зможете вибрати і купити респіратор наступних видів:

Хочеться відзначити, що повторне використання одноразового респіратора може призвести до летальних наслідків. 

Крім цього, в даному розділі Ви знайдете: каски будівельні, шумоподавляючі навушники, змінні фільтри, каскетці і багато іншого.

Ящик для інструментів

Для того, щоб тримати свій інвентар в одному місці, а також переносити його без загрози пошкодження, наш інтернет-магазин рекомендує купити ящик для інструменту. Така валіза буде корисна як професійним електрикам, монтажникам, сантехнікам та іншим, так і звичайному домашньому майстру. 

Крім них ми можемо запропонувати малогабаритні органайзери для інструментів, а для створення масштабного місця для зберігання інструментарію - шафа для інструментів. 

Вибрати і купити валізу для інструментів відповідного розміру і типу, Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Широкий вибір кейсів для інструментів, а також доступні ціни, зроблять покупку приємною і швидкою. 

Пояс для інструментів та інші аксесуари монтажника

Під час будівельно-монтажних і ремонтно-відновлювальних робіт вкрай небажано нехтувати засобами індивідуального захисту. У каталозі магазина Stream-Market представлені такі категорії захисної продукції:

Вся запропонована на порталі продукція придатна до довгої і безперервної, постійної службі в будь-який час, все що потрібно для отримання товарів, оформити просте і швидке замовлення у наших співробітників, які попутно нададуть будь-яку інформацію по товару в докладної і детальної формі.

Купити засоби індивідуального захисту і органайзери за низькою ціною оптом з доставкою по території України, вигідно і завжди є на порталі Stream-Market.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0328G1012
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет