Свердлильні та рейсмусові верстати, плиткорізи електричні

Для забезпечення майстерні обладнанням, що дозволяє проводити різні роботи, що приносять підприємству дохід, необхідно для початку знайти це обладнання, а після підібрати правильні моделі, спеціалізовані під майбутній робочий процес. Підхід до цього питання з головою, дозволить заощадити безліч засобів, а також час на повернення товару та закупівлю нового асортименту.

Свердлильний верстат і його особливості 

Настільний свердлильний верстат – це прилад, основним завданням якого є створення отворів в заготовках з різного роду матеріалів. Сучасні моделі даного пристрою виконують і ряд інших функцій, наприклад, нарізування різьблення, розсвердлювання і інші. 

Перед тим, як купити свердлильний верстат, варто звернути увагу на максимальний діаметр свердління, потужність двигуна, конструктивні особливості шпинделя, плавність ходу. 

Прийнято розділяти свердлильний верстат на побутовий та професійний. При чому, останній має не настільки велику кількість додаткових можливостей, але коштує на порядок вище. 

Свердлильний верстат, купити який Ви можете в нашому інтернет-магазині, володіє цілим рядом переваг, з яких основними є:

Купити свердлильний верстат в Україні за низькою ціною Ви можете на порталі Stream-Market, де представлена можливість придбати необхідне обладнання як в роздріб, так і в оптових масштабах.

Що таке електричний плиткоріз 

Інструмент, який активно використовується для різання керамічної плитки називається електроплиткорізи. Саме від використовуваного цього інструментарію залежить якість і зовнішній вигляд покладеної плитки.

Стандартний верстат для різання плитки складається з двох складових: корпусу з робочою зоною і електроприводу з ріжучим диском. На відміну від ручних аналогів, моделі електричного типу використовуються при великому обсязі робіт. Всі плиткорізи електричні мають водяне охолодження алмазного диску. Купити плиткоріз електричний за найкращою ціною Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. 

Рейсмусовий верстат

Рейсмусовий верстат це те пристосування, без якого не буде функціонувати жодне деревообробне підприємство. Будь-який професійний майстер однозначно користується даним інструментом. При виробництві меблів рейсмусовий верстат використовується для виготовлення рівних планок, рейок і обшивки.

Де вигідно купити рейсмусовий верстат, плиткоріз електричний і свердлильний верстат в Україні

Портал Stream-Market пропонує покупцям відмінну можливість придбати необхідне обладнання в оптових масштабах, при цьому, допомагаючи зробити правильну покупку. Ми також володіємо широким спектром різної продукції, призначеної для використання в побутових і виробничих цілях.

В даному розділі представлене обладнання для домашнього або виробничого використання, а саме верстати рейсмусові, свердлильні та плиткорізи, за допомогою яких процеси шліфування, свердління, обробки різних матеріалів будуть проходити на одному диханні. Вони дозволять звести витрати людських ресурсів до мінімуму, при цьому, забезпечуючи таку ж ефективність з максимальним вкладенням сили. 

Моделі верстатів, представлених в розділі, мають ряд своїх особливостей, які описані і прикріплені до кожної моделі, так що підібрати для власних потреб необхідний товар не складе особливих проблем. Вибирати продукцію слід за такими параметрами: потужність (відноситься до показників функціональних якостей), глибина пропилу (для правильного підбору циркулярних верстатів), частота обертання шпинделів. 

Купити рейсмусовий верстат, плиткоріз електричний і свердлильний верстат за низькою ціною оптом чи вроздріб, з доставкою по території України, швидко і практично на порталі Stream-Market.

Інтернет-магазин Stream-Market - промислове обладнання.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Станки стаціонарні

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Потужність, Вт
Показати більше
  Сортування
  від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
   4G0922G4105
   Цей товар відпускається кратно упаковці
   Це мінімальна оптова ціна
   У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
   З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
   прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
   Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

   Оптова знижка не поширюється .

   Оптова знижка не поширюється .
   Це початкова ціна.

   Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
   Підказка
   Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
   Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
   Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
   Мінімальне замовлення
   Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
   Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
   ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
   замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
   Це Ваша оптова знижка.
   Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
   Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
   Це Ваша персональна знижка.
   Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
   Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
   Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
   Замовлену кількість.
   Його завжди можна змінити в поточному замовленні
   Цей товар вже у Вас на вітрині
   ua

   Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет