Пральні порошки, капсули і гелі для прання

Повсякденні побутові питання неможливо успішно вирішити без таких засобів, як пральний порошок і гель для прання. Вони необхідні для прання речей, тому включають в себе миючі та чистячі компоненти, а також ароматизатори та кондиціонери для додання білизни приємної текстури і аромату. 

У виборі прального порошку, купити який Ви можете на сайті Stream-Market, необхідно звертати увагу на виробника, обсяг і вагу, а також на інші особливості миючого засобу.

Залежно від виду прання, розрізняють порошок пральний наступних типів:

Багато людей вважають за краще купити гель для прання, що дуже розумно і вигідно. Даний засіб для прання має рідку консистенцію і, завдяки високій концентрації, забезпечує відмінний результат в процесі машинного чи ручного прання. 

Якщо має бути прання та дезінфекція білих речей – наприклад, постільної або нижньої білизни, доцільно використання відбілювача. Для боротьби з важковивідними плямами призначені спеціальні засоби - засоби для виведення плям, що дозволяють повернути речам первісну новизну.

Кондиціонер (ополіскувач) для білизни – застосовується під час полоскання речей. Він сприяє пом'якшенню тканин, володіє антистатичною дією, знижує появу складок, полегшує процес прасування. Крім цього, кондиціонер для білизни покращує яскравість кольорів і надає речам приємний запах. Однак, останнє не завжди є перевагою, так як різний запах може не сподобатися тій чи іншій людині.

Одними з найбільш прогресивних і ефективних засобів вважаються капсули для прання. Вони складаються з розчинної у воді оболонки, всередині якої знаходиться гель. Як правило, кульки для прання вистачає на одне повноцінне завантаження барабану (призначені тільки для прання в машинці). Перевагою даного засобу є висока якість прання, ефективність видалення плям, зручність експлуатації. З мінусів варто виділити те, що купити капсули для прання буде на порядок витратніше звичайного прального порошку. Вже прижилася думка, що це - кращий засіб для прання виробів та іншого верхнього одягу повсякденного носіння. 

Де купити пральний порошок за низькою ціною

Широкий асортимент миючих засобів в каталозі інтернет-магазину дозволяє без особливих зусиль підібрати пральний порошок, гель або капсули для прання, які зроблять щоденний побут зручним і безпечним.

Вигідно придбати все необхідне для догляду за Вашими речами Ви можете, оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними номерами. Доставка здійснюється по всій території країни.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Для прання

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Призначення
Показати більше
Фасовка
Показати більше
Вид
Показати більше
Сортування
спочатку спец. пропозиції
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4178G41831
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет