Бочки, відра, тази, мішки, пакети, скотч, слюда, стрейч плівка

На сторінках інтернет-каталогу товарів для дому та побуту Stream-Market можна знайти будь-яку продукцію, яка необхідна в побуті. 

Ємності для зберігання, перенесення і використання різних рідин:

Вигідно купити ємність для води за найкращою ціною Ви можете, оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину в пару простих кліків. 

Всі пакувальні приладдя в одному місці і недорого

Часто для побутових і промислових потреб використовується зручне приладдя для упаковки – скотч. На сьогоднішній день для тих чи інших цілей використовуються кілька типів цього виробу: армований скотч, двосторонній, на тканинної або спіненої основи. Також є широкий вибір матеріалу по ширині, обсягу котушки і кольору. 

Крім цієї продукції, в даній категорії можна вибрати і купити також такі пакувальні матеріали, як стрейч плівка і слюда.

Мішки, сітки, пакети і картаті сумки 

Мішки, а також сітки для огірків та інших овочів, користуються особливим попитом у побуті, так як є одним з найбільш комфортних засобом зберігання і запобігання гниття продуктів. 

Мішки поліпропіленові, купити які Ви можете у нас на сайті, відрізняються високим рівнем міцності і здатні витримувати велику вагу. До того ж, вони максимально універсальні у використанні і крім розглянутих потреб, також використовуються для прибирання територій і будівельних цілей. 

До переваг пакетів з целофану варто віднести показники міцності і функціональності, що безпосередньо пов'язано з використанням якісного поліетилену, який не рветься під вагою 

Здавалося б, не проблема купити такі звичайні речі, як пакети, відра, малярний скотч, але іноді цієї продукції необхідна велика кількість. Щоб заощадити фінанси на придбання пакувальних матеріалів, найкраще звернутися в інтернет-магазину, де можна без витрачання зайвого часу і сил придбати товар в потрібній кількості за найкращими цінами.

Купити бочку пластикову, відро для сміття, армований скотч, вакуумні пакети та інші товари для тари, упаковки та зберігання за найкращою ціною Ви можете, оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-маркету або зателефонувавши за вказаними номерами.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0720G0723
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет