Тени для бойлерів, котлів, пральних машин, батарей, конфорки для електроплит

Сучасні будівлі адміністративні, житлові, промислові поглинають все більше гарячої води і тепла в цілому. Виробляти таке тепло можуть спеціальні станції скільки завгодно без побоювань, що воно закінчиться, але ось нинішні тарифи на продуковане ними тепло, змушує тугіше затягти ремінь не тільки власникам приватних будинків і квартир, але також і підприємцям.

Портал Stream-Market готовий подбати про кожного покупця в плані постачання всім необхідним обладнанням, не тільки нагрівального характеру, але також і найширшим спектром різних інструментів і техніки для ряду завдань. Купуючи товари нашого сайту, Ви робите вдалий внесок в своє майбутнє, який гарантовано себе окупить і послужить на благо Вашому капіталу.

ТЕНи для будь-якої мети на порталі Stream-Market

Даний розділ присвячений ТЕНам (Теплові електричні нагрівачі), товар вже відмінно зарекомендував себе в різних умовах використання, будь то витратні деталі від пральних машин або навіть нагрівачі високої стійкості для потужних теплонагревательних систем різного призначення. 

З нагрівачами нашого порталу можливо назавжди забути про передчасні поломки обладнання в результаті неякісно виготовленого обладнання, а також завдяки економним в плані споживання моделям нагрівачів, буде легко заощадити грошові витрати на електроенергії.

У даному розділі представлені такі різновиди нагрівачів:

-перш за все використовується сучасними виробниками бойлерів. Конструктивно виглядає як спіраль всередині трубки, яка нагрівається під засобом електричного струму. Особливістю сухого Тена для бойлера є відсутність контакту з водою, що значно збільшує його термін служби порівняно з мокрими моделями. Перш ніж купити сухий тен для бойлера, треба визначитеся в потребі швидкого нагріву води, так як даний пристрій, з огляду на свої конструктивні особливості, здійснює первинний нагрів довше ніж мокрі ТЕНи. 

-Один з найважливіших елементів будь-якої пральної машини, який відповідає за нагрівання води до необхідної температури, що в результаті дозволяє здійснювати якісне прання. Однак при довгостроковій експлуатації, саме ці пристосування першими виходять з ладу, зважаючи на постійний контакту з водою, утворення накипу і інших причин. Однак не варто відразу ж списувати свою стареньку машинку, достатньо просто купити тен для пральної машини і виконати заміну вийшовшого з ладу.

-виконує функції підігріву теплоносія і підтримки його робочої температури. Тен для батареї передбачає установку практично в будь-який опалювальний пристрій, який оснащен ємністю з наповненою рідиною. При використанні цього механізму, Вам не потрібно підключати радіатор до опалювальної системи, так як сам процес нагріву відбувається в рамках самої батареї. Якщо Ви прийняли рішення купити ТЕН в батарею, варто пам'ятати, що даний пристрій відмінно підходить для опалювання невеликих приміщень, а також як додаткове джерело тепла.

Крім даних основних моделей, на нашому сайті Ви знайдете ТЕНи для електроплити і духовки, які дозволяють досягати необхідної температури під час приготування їжі.

Комплектуючі для ТЕНів

Розділ містить також ряд товарів, які є комплектуючими деталями для тенів, без яких робота нагрівача неможлива або небезпечна, з огляду на недотримання правил безпеки користування. 

Наприклад на сайті Ви знайдете:

Підібрати комплектуючі деталі під нагрівачі різного призначення допоможуть наші фахівці в розділі&Quot;Зворотній зв'язок", вони нададуть всю інформацію про товар і допоможуть зробити правильний вибір.

ТЕНи і комплектуючі до них за низькою ціною оптом з доставкою по території України швидко і зручно на порталі Stream-Market.

Інтернет-магазин Stream-Market - доступне тепло в будинку.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0010G0509
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет