Товари для творчості і розвитку, пластилін

Розвивати дитину слід з самого раннього віку. Саме в процесі ігор малюк спочатку свого життя пізнає навколишній світ. Творчість – важливий процес розвитку, він допомагає відкривати в дитині особистість. Сучасні набори для творчості для дівчаток дозволяють почати розвиватися ще до відвідування дитячого садка.

Набори для творчості: потрібні чи ні

Займаючись творчістю, малюк проявляє свій смак, індивідуальність, вчиться відтворювати свої почуття і мрії за допомогою мистецтва. Це дуже важливий процес. Набори для творчості є невід'ємною частиною розвитку здібностей і гармонійного стану.

Навіть якщо Ви не плануєте віддавати дитину в художню школу, необхідно пропонувати їй малювати. Процес буде сприяти розвитку уяви, а також навчить творити своїми руками, що дуже важливо. Це прекрасне тренування інтелекту з раннього віку. 

В подальшому дитина буде простіше сприймати інформацію. У нашому інтернет магазині Ви можете знайти якісні дитячі набори для творчості для будь-якого віку.

Чим відрізняються іграшки від наборів для творчості

На ринку представлений величезний асортимент товарів для дітей і деколи складно визначитися, що купити краще. Варто відзначити, що набори для ліплення можуть стати відмінним подарунком як хлопчикові, так і дівчинці.

На відміну від ляльок, машинок і конструкторів, набори для творчості несуть велику користь для розвитку:

У нас Ви можете знайти все для корисного дитячого дозвілля. В каталозі продукції є пластилін, який дуже люблять діти. Важливо, щоб дитина не тільки не заважала батькам, а й займалася корисними справами. Якщо в дитячій кімнаті буде у відкритому доступі набір для творчості, то малюк буде проводити час з користю. Він ніколи не буде нудьгувати, а дозвілля проходитиме цікаво і пізнавально. Купити набір для творчості Ви завжди можете в нашому інтернет магазині «Stream-Market». 

Паста для моделювання

Паста для моделювання дуже схожа на всім відомий пластилін. Набори з нею можна купувати, починаючи з 4 років. Якщо купити набір, то часто в ньому містяться різноманітні інструменти для гри з матеріалом. Завдяки високій якості малюк зможе ліпити різноманітні фігурки.

Пластилін для ліплення активно використовується в дошкільних закладах. Дозволяє розвинути просторове мислення, уяву, активізує логіку, художній смак і дрібну моторику. Якщо хочете придбати якісний дитячий пластилін, Ви в будь-який момент можете в нашому магазині онлайн.

Що дають набори для творчості?

Багато батьків вважають, що іграшки відмінно замінюють творчий процес, проте це помилкова думка. Особливе значення в розвитку займає творчість і розвиваючі ігри. Саме в процесі малювання, ліплення відбувається пізнання навколишнього світу, поява нових знань.

Дитина розвиває творчі здібності, відкриває власні таланти, допомагає відтворювати своє сприйняття світу. Кожна людина індивідуальна, тому краще починати процес пізнання як можна раніше. У нашому каталозі можна купити набір для творчості хлопчикові - ми гарантуємо високу якість продукції.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Товари для розвитку і творчості

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Колір
Показати більше
Сортування
спочатку нові
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G9894G96981
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет