Корм, нашийники, повідці, клітки, іграшки, переноски, лежаки і будинки для тварин

Власникам ферм, приватних птахофабрик, розплідників, інтернет ресурс Stream-Market надає широкий асортимент продукції для тварин. На сторінках каталогу можна купити товари, які необхідні для вирощування курей, качок та інших видів птахів, також і продукцію для інших домашніх вихованців.

Інкубатори та терморегулятори для інкубаторів

В даному розділі розміщені інкубатори - прилади для штучного висиджування курчат з яєць і вирощування їх з перших днів. Сучасні моделі оснащені цифровим датчиком регуляції температури, автоматичним підтриманням рівня вологи всередині апарату, поворотом лотків для рівномірного прогріву яєць і іншими функціями. 

Для якісного спостереження за процесом, інкубатори, купити які Ви можете на нашому сайті, забезпечені склом огляду. Сам апарат найчастіше виконаний з якісного металу і сендвіч-панелей, які забезпечують максимальну теплоізоляцію пристрою.

Терморегулятор для інкубатора потрібен для підтримки необхідної температури в середовищі інкубації. Дані пристосування дають можливість виконувати контроль температури і підтримувати її за допомогою нагрівальних приладів і агрегатів. 

Вигідно купити інкубатор і терморегулятор для інкубатора Ви можете, зробивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними номерами. 

Годівниці, поїлки та інші необхідні речі для догляду за тваринами

З перших днів народження тварини і пташенята вимагають не тільки особливої уваги, але і якісного харчування. Поїльники, годівниці, терки для твердої їжі необхідно придбати заздалегідь. Якщо дані пристосування будуть використовуватися для ферм, купити їх потрібно у великій кількості, щоб забезпечити питтям і їжею всіх вихованців.

На сайті представлені:

Нашийники і поводки для тварин

Утримання тварин має на увазі тісне спілкування з ними, догляд і годування. Для безпеки оточуючих і самих тварин, слід використовувати нашийники і поводки. 

Можна купити нашийник для собаки або інших тварин, виготовлений з брезенту, шкіри з доповненням з залізних елементів (заклепок, кнопок). Також у відповідному розділі інтернет-порталу можна придбати скребки для шерсті домашніх тварин або чесало для великої рогатої худоби.

Поводок для собаки або кота необхідний для дресирування тварин, а також його контролю під час прогулянки. 

Купити нашийник, поїльник, інкубатор і терморегулятор Вам допоможе проста навігація ресурсу Stream-Market. Низькі ціни і швидкий сервіс зробить покупку приємною і комфортною.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0720G0730
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет