Антени супутникові, кімнатні і вуличні

Купити антену собі в будинок потрібно кожному, у кого є телевізор, оскільки саме від наявності цього приладу залежить якість роботи вашого ТВ. У переважній більшості випадків брижі і мерехтіння зображення, шуми і зникнення каналів викликані не проблемами зі схемою телевізора, а неправильно підібраною або встановленою антеною.

Електроприлад здатний перетворити енергію електромагнітних хвиль у ВЧ-енергію, яка за допомогою коаксіального кабелю передається приймачу телевізора. Існує кілька класифікацій телевізійних антен. Так, Ви можете купити тв антену наступних видів, в залежності від місця установки:

Антена для Т2 і її особливості

Як вже згадувалося вище, вид антени, в першу чергу, визначається місцем її монтажу. Найчастіше антени для Т2 діляться на кімнатні та зовнішні.

Зовнішні антени для Т2 забезпечують хорошу якість прийому сигналу. На якість їх роботи безпосередньо впливають відстань до телевізійної вишки і наявність перешкод, які можуть завадити пристрою прийняти сигнал. Якщо відстань до вишки не перевищує 50 км і на шляху сигнал не зустріне масштабних споруд, то Вас влаштує найпростіша модель без додаткового підсилювача сигналу. Якщо відстань до вишки більше 50 км, то Вам доведеться витратитися на антену для Т2 з підсилювачем.

Кімнатна антена для Т2 за своєю якістю дещо поступається зовнішнішній. При її використанні відстань до телевізійної вишки не повинна перевищувати 30 км. До її переваг можна віднести невисоку вартість, компактність і зручність транспортування. Її легко перенести в іншу кімнату або підключити до іншого телевізора. Така антена на Т2 потребує дуже ретельного налаштування.

Купити антену для Т2 в Києві і інших містах України за доступною ціною можна в інтернет-магазині Stream-Market. Ми пропонуємо якісні товари вітчизняного та зарубіжного виробництва. Зокрема, в продажу представлені марки Prowest, Energy, Euroskcay. У разі виникнення питань, наш консультант прийде Вам на допомогу і допоможе визначитися з вибором антени для Т2. Оперативна доставка здійснюється по всій території країни. Є можливість самовивозу з Харкова.

Що потрібно знати перш ніж купити супутникову тарілку

Найбільш важливою характеристикою для супутникової антени, купити яку Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину, є матеріал, з якого вона виготовлена. Найбільш популярними і показуючими гідні показники прийому сигналу, виступають алюмінієві і сталеві моделі. Перші мають невелику вагу, стійкі до корозії, проте, піддаються з роками деформації. Другі більш важкі, міцні, але піддаються корозії, що тягне за собою погіршення сигналу.

Перед тим, як купити супутникову антену , перевірте можливість її установки на південь або південний захід (всі супутники знаходяться над екватором). Додатково переконайтеся що на шляху проходження сигналу немає перешкод, наприклад, високих дерев або висотних будинків. Так як підключення супутникової антени дуже важливий етап, який буде впливати на якість прийому сигналу, рекомендуємо звертатися до спеціально навчених фахівців для її встановлення та налаштування.

Купити супутникову тарілку за найкращою ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині. Ціна супутникової тарілки різниться в залежності від її модифікації і якості сигналу. Найчастіше купують антену діаметром від 90 см, чим він більший, тим якіснішим буде прийом. 

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

TV антени

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Вид антени
Показати більше
Комплектація
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0242G02431
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет