Унітази, кришки, йоржики і бачки для унітазів, тримачі для туалетного паперу

Ванну / туалет досить складно уявити без встановлених сантехнічних виробів. Виняток становить новоспечений будинок, де тільки починають проводити необхідні комунікації. Коли мова заходить за оснащення туалету, слід вибрати високоякісні комплектуючі для унітазу, адже це центральне пристосування даної кімнати. Надмірна економія на унітазі дуже скоро призведе до його руйнування. Також слід зазначити наявність дискомфорту, коли знаєш, що конструкція під тобою є умовно надійною.

Як правильно вибрати і купити унітаз

Все починається з визначення бажаних цілей. Якщо Ви рухаєтеся строго в рамках встановленого бюджету, тоді можна вибрати традиційні вироби. Це монолітні, надійні конструкції, що користуються величезною популярністю при широкому асортименті більш сучасних унітазів.

Багато хто вибирає за простоту, надійність, інші позитивно відзначають практичність монтажу, доступну цінову категорію. У будь-якому випадку, головне вибрати бюджетну модель, але критерії якості повинні все одно утримувати відповідну планку.

Нові види унітазів можуть монтуватися в стіну (підвісний унітаз), мають безшумний зливний бачок, можуть приймати різні форми. Здавалося б, ці умови підходять більшості громадян нашої країни, однак зупиняючим фактором, як завжди, є вартість.

Правда, інтернет магазин Stream-Market вносить довгоочікуване зміни в рамки загальноприйнятих правил. Тепер сучасні моделі унітазів пропонуються за вигідними розцінками, будучи продукцією провідних європейських виробників. Перед тим як купити унітаз, рекомендуємо звернути увагу на його тип кріплення, висоту, бачок і матеріал. Саме ці складові є найбільш важливими для організації вашого туалетного простору. 

Кришка для унитаза

Сидіння для унітазу є дуже важливою складовою візуальної складової для туалету. Однак, користь цього пристрою полягає не в зовнішньому вигляді, а в його конструктивній особливості. Існує багато моделей кришок на унітаз, які наділені унікальним, неповторним дизайном. Вона відмінно доповнює загальний вигляд інтер'єру, і також робить туалетну кімнату максимально комфортною.

Накладка на унітаз – це гігієнічні засоби, які найчастіше застосовують у громадських закладах, з метою особистої гігієни. Зробити вибір не складає труднощів, так як більшість моделей мають ідентичні розміри, винятком є дитячі унітази.

Сантехнічні аксесуари

Облаштовуючи вбиральню або ванну кімнату, будь-яка людина хоче вибрати якісні та комфортні аксесуари, які стануть прикрасою приміщення, зробивши загальний дизайн більш яскравим.

На сайті інтернет-магазину Stream-Market представлений широкий асортимент:

Де купити бачок, сидіння для унітаза та інші аксесуари в Україні 

Безумовно, критерії вибору до даного типу товарів дещо інші, однак принцип залишається незмінний – ніяких компромісів в якості. Вітчизняні виробники помітно просунулися у виробництві подібних виробів, що позитивно позначилося на розцінках. Пластмасові бачки виконують свої завдання протягом тривалого періоду часу, що стало можливим завдяки унікального захисту від прояву корозії.

На сайті представлені товари від наступних провідних виробників:

Інтернет маркет Stream-Market тісно співпрацює з виробниками напряму, звідси дотримання високих стандартів якості при помірних цінах. Якщо Ви хочете купити унітаз, сидіння, тримач т/ п, бачок для унітазу та інші аксесуари  – наші пропозиції, безумовно, Вам сподобаються!

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0011G0833
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет