Ваги підлогові

Ваги підлогові дають змогу людині відстежувати коливання своєї ваги. Для цього в прилад вбудовано певні функції. Багато хто ставить запитання - який пристрій кращий, механічний чи той, що працює від електроніки? У кожного різновиду свої переваги та недоліки. Підібрати необхідний варіант підлогових ваг можна серед широкого асортименту інтернет-магазину Stream-Market.

Відмінності механічних ваг

Купити ваги підлогові механічного формату вигідно через те, що вони не залежать від джерела живлення. Для їхньої працездатності не потрібні батарейки. Пристрої можна легко назвати міцними, тому що вироби витримують 250 кг. Ціни на прилади для вимірювання ваги помірні.

Ті, хто використовують механічні підлогові ваги, відзначають довговічність виробів і водночас обмежений функціонал - агрегати показують тільки вагу. З часом пружина пристрою може слабшати, через що показники бувають неточними. Тому більшість покупців у сучасний час обирають електронні ваги підлогові.

Особливості електронних ваг

В інтернет-магазині Stream-Market продають надійні ваги, які вирізняє висока точність виміру маси тіл. Ми пропонуємо тільки перевірене обладнання від надійних брендів із хорошою репутацією.

Точність вимірів забезпечують пластини або датчики напруги, через які проходить струм. Щоб підтримувати працездатність електронних ваг, потрібне джерело живлення. Незважаючи на розширену функціональність, ціни на такі прилади лояльні.

Функції електронних ваг

Купити електронні звичайні ваги підлогові можна без додаткових можливостей. Діагностичний варіант заміряє масу тіла, скільки води і м'язової тканини міститься в людському організмі. Розумним типом можна керувати дистанційно. Здійснюється синхронізація зі смартофоном.

У компанії Stream-Market можна вибрати будь-який екземпляр, усі моделі показують точні дані.

Критерії вибору підлогових ваг

Під час купівлі пристрою недостатньо звертати увагу тільки на його вартість. Подивіться на те, з чого виготовлений корпус приладу. Босоніж зручно ставати на матеріал, що акумулює тепло. Тому дерев'яний і пластиковий формати вважаються кращими.

Якщо потрібно купити електронні ваги для зважування великої людини, поцікавтеся максимальним вантажем, який витримує прилад. У середньому це 130-150 кг. Але існують також моделі, здатні зважити людину з масою тіла 250 кг.

Для механічного обладнання вважається нормальною похибка в 1,5 кг. Для електронного пристрою це неприпустимо. Передбачається допустиме відхилення 0,1 кг. Якщо ви плануєте використовувати пристрій у ванній кімнаті, слід вибрати виріб зі стійкістю до вологи.

Деякі моделі проводять вимірювання у двох системах, наприклад кг і фунти. Враховуйте це при бажанні замовити те чи інше обладнання в нашому інтернет-магазині в Україні. Маючи сумніви, яку модель краще купити оптом чи вроздріб, орієнтуйтеся на бренд та відгуки реальних покупців.

Придбання підлогових ваг в інтернет-магазині Stream-Market

Щоб придбати ваги побутові підлогові формат електронні точні, досить ознайомитися з асортиментом товарів у каталозі Stream-Market. Прилади продаються недорого. Покупки онлайн здійснюються оптом і вроздріб.

Для замовлення ваг домашніх якісних якісних підлогових, ознайомтеся з описом вподобаних моделей і їхніми експлуатаційними характеристиками. Потім натисніть "Додати до замовлення" й оформіть заявку, дотримуючись інструкцій на екрані.

Купити пристрій можна з доставкою в будь-який регіон України. Якщо виникають питання, як замовити товар або про те, який прилад більше підійде, можна проконсультуватися у компетентних менеджерів інтернет-магазину Stream-Market. Замовте зворотний дзвінок фахівця на сайті або наберіть зазначені номери телефонів.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Ваги підлогові

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Межа зважування, кг
Показати більше
Колір
Показати більше
  Сортування
  від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
   4G9111G9112
   Цей товар відпускається кратно упаковці
   Це мінімальна оптова ціна
   У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
   З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
   прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
   Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

   Оптова знижка не поширюється .

   Оптова знижка не поширюється .
   Це початкова ціна.

   Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
   Підказка
   Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
   Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
   Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
   Мінімальне замовлення
   Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
   Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
   ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
   замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
   Це Ваша оптова знижка.
   Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
   Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
   Це Ваша персональна знижка.
   Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
   Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
   Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
   Замовлену кількість.
   Його завжди можна змінити в поточному замовленні
   Цей товар вже у Вас на вітрині
   ua

   Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет