Аксесуари для авто та автотовари

Власники автомобіля знають, що догляд дуже важливий для техніки та її нормальної експлуатації. Адже від обслуговування залежить довговічність роботи і її якість. Щоб зберегти первинний зовнішній вигляд надовго, рекомендується використовувати чохли на авто, на кермо. В обслуговуванні важливий комплексний системний підхід. Тому починати слід з придбання аксесуарів і корисних пристосувань.

Чим корисні відеореєстратор і навігатор

Важливо звернути увагу на технічне оснащення. Якщо Ви постійно перебуваєте в дорозі, то необхідно купити відеореєстратор надійного виробника. Купуючи автоаксесуари, важливо не забути про додаткові світлодіодні фари, щітки склоочисника, компресор автомобільний. Купити навігатор – це значить отримати можливість бути впевненим у географічному положенні. Щоб якісно орієнтуватися, водії вважають за краще купити gps навігатор. Пристрій дозволяє швидко адаптуватися в незнайомій місцевості. Сучасний навігатор для машини забезпечує якісний доступ до інформації про маршрут і ситуації на дорозі. Водій буде повідомлений про завантаженість траси, наявність пробок. Пристрій дозволяє швидко орієнтуватися в незнайомій місцевості, а також легко знайти потрібний об'єкт.

Вибирати його слід, виходячи з особистих переваг і умов роботи. Корпус більшості моделей захищений від механічних пошкоджень і попадання вологи. З метою економії енергії вони випускаються в чорно-білому варіанті. Автомобільний – найпопулярніший тип пристрою. Вони компактні і зручні в експлуатації. Є практично у кожного водія і полегшують їзду по незнайомій місцевості. Мають великий вибір карт. Пристрій працює від мережі машини, також є голосовий супровід, тому водієві не доведеться відволікатися на екран.

Доступні і якісні аксесуари для авто в інтернет-магазині Stream-Market

У нашому магазині можна онлайн купити навігатор в Україні за вигідними цінами. Купити якісні аксесуари для авто Ви завжди можете в нашому інтернет магазині, де товари представлені в широкому асортименті. У нас завжди в наявності замки дверні та комплектуючі, дзеркала насадки на глушник, бризковики, відеореєстратори і багато іншого за доступними цінами.

Саме відео з реєстратора дозволить довести свою правоту при розбіжностях, що виникли. Пристрій дозволяє зафіксувати дорожню ситуацію, відзначити швидкісний режим і координати транспортного засобу. З його допомогою можна робити світлини окремих об'єктів по шляху руху або записати розмову з представником ДАІ. Щоб максимально зберегти чистоту салону, рекомендуємо придбати гумові килимки для авто, чохол на кермо, серветки і губки.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G4094G9971
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет