Автотовари та автохімія

Сьогодні уявити собі життя без автомобіля досить складно. Практично в кожній сім'ї є машина, а в багатьох навіть і не одна. Ринок автомобільних товарів переповнений всілякими аксесуарами, технічними засобами. Знайти товар для свого автомобіля сьогодні зовсім нескладно.

Спеціально для автолюбителів і щасливих володарів&Quot;залізних коней&Quot;ми приготували масу корисних і цікавих товарів за доступними цінами. Для Вашої зручності всі товари розбиті на категорії.

Асортимент товарів для АВТО нашого інтернет-магазину

Представляємо увазі широкий асортимент автотоварів. Серед представлених товарів Ви знайдете все для авто:

Автохімія

Постійний догляд за автомобілем, як за внутрішнім його станом, так і зовнішнім, допоможе Вам значно продовжити термін його служби. Своєчасна заміна масла і якісна охолоджуюча рідина забезпечать надійну роботу двигуна, утримання в чистоті кузова і стекол допоможе уникнути корозії і різних дефектів лакофарбового покриття автомобіля. Якщо все ж на кузові з'явилися подряпини, рішенням проблеми стане полірувальна паста, а якщо помутніли скла на фарах, то повернути блиск зможе спеціальна поліроль для фар.

У нас також Ви зможете купити антифриз, очищувач карбюратора, гальмівну рідину, масло, чорнитель для шин і інші технічні рідини. Для догляду за кузовом і салоном авто Ви знайдете різні автошампуні, ароматизатори в машину, поліроль для пластику торпеди, очищувач салону і т.д.

Мийки високого тиску

Бруд, пил переслідують автомобіль завжди і всюди. Регулярно їздити на автомийку часто немає часу, тому хорошою альтернативою може стати компактна мийка високого тиску. Цей агрегат здатний впоратися з сильними забрудненнями не тільки на кузові авто, але і прекрасно очистити килими, фасади будівель, покриття для підлоги і т.д. У нашому магазині Ви знайдете не тільки самі мінімийки, але і всілякі аксесуари до них – шланги високого тиску, пістолети.

Домкрати, лебідки, талі

Серед асортименту автотоварів в нашому магазині також є всілякі підйомні механізми, до яких відносяться домкрати, талі, лебідки. Домкрат, призначений для підняття та утримання вантажу.

Домкрати бувають декількох типів:

Механічні домкрати розраховані на відносно не важкі вантажі – до 3, 5 тонн. Пневматичний і гідравлічний домкрат здатний піднімати вантажі в рази більше – до 50 тонн.

Лебідка також відноситься до вантажопідйомних механізмів. Такий пристрій часто використовується не тільки в автомобільній сфері, але і в будівництві, побуті. Лебідки бувають ручні і електричні. На нашому сайті Ви зможете купити лебідку вантажопідйомністю до 4 тонн.

Ще одним засобом для підняття вантажів є таль. Це пристосування дозволяє піднімати вантажі масою до 5 тонн. Наш магазин представляє Вашій увазі ручні талі вантажопідйомністю 1, 2, 3, 5 тонн.

Крани, верстати, преси, підйомники для СТО

Великий вибір обладнання для станцій технічного обслуговування автомобілів Ви також знайдете у нас. Це і верстати для балансування, преси, крани, підйомники, інші супутні товари (кранові гаки, лежаки).

Гідравлічний прес – незамінний агрегат на СТО. Він дозволяє швидко і якісно виконати роботи із запресування і випресування підшипників, ремонту двигуна і підвіски.

Провести якісну діагностику ходової частини авто, автомеханіку дозволить зручне і надійне пристосування – автопідйомник. Цей пристрій допоможе без зусиль підняти автомобіль для більш детальної діагностики в місцях, недоступних при звичайному огляді. У нас Ви знайдете двостоякові і чотиристійкові підйомники.

Для замовлення вибраного товару Ви можете оформити заявку через сайт або зв'язатися з нами зручним способом. Ми завжди раді вам!

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
20G4094
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет