Датчики руху

Економність використання електроенергії є важливою для кожної оселі. А для підприємства, де аналогічний показник в тисячі разів це й же питання успішності комерційної діяльності. Датчик руху – це електронний прилад який дозволить запускати в дію виконавчий пристрій або освітлення при появі в зоні контролю нового об’єкту. Завдяки чутливим сенсорам точність спрацювання доволі висока, а рівень помилок залежить від наявних зовнішніх перешкод. Купити датчик руху можливо самому для домашнього використання, якщо необхідно забезпечити його дію в спеціальних умовах доречно звернутись по додаткову консультацію. Їх реалізація здійснюється з доставкою по Україні.

Продаж вказаних пристроїв є відкритою та немає законодавчих обмежень. Їх зручність корисна для аматорських цілей. Каталог інтернет-магазина дозволить підібрати девайс за необхідними характеристиками. Завдяки тому, що всі прилади даної категорії виконують одні дії, можлива їх гнучка заміна при не достатніх характеристиках. Купівля оптом дешевше в інтернет-магазині освітлення.

Типи пристроїв та їх особливості

Датчики руху для світла поділяються в залежності від принципу дії чутливого сенсору. Ви можете купити з доставкою по Україні такі пристрої:

Модулі на базі інфрачервоних сенсорів є найбільш поширеними завдяки їх низькій вартості. В ньому встановлена лінза Френеля, яка ззовні схожа на мультиструктурне око комахи. Чутливий якісний сенсор одночасно порівнює рівень теплового випромінювання у багатьох точках приміщення. При заході в зону дії людини рівень вимірювання змінюється, прилад видає сигнал на спрацювання. Недоліком є погана чутливість при високій температурі, а перевагою – низька ціна. Зазвичай такі пристрої купують в роздріб.

Ультразвуковий датчик руху для освітлення є більш стійким до перешкод завдяки тому, що використовують принцип сонару. Випромінювач передає коливання, які вухо людини не може почути через їх надвисоку частоту. Повернутий сигнал складає картину простору. При потраплянні будь-якого нового об’єкту до поля зору інтенсивність зворотного звуку змінюється, що розцінюється як тривога. Їх реалізація здійснюється оптом та в роздріб.

Радіовипромінювачі призначені для значних відстаней та обсягів. Дальність дії тут вимірюється сотнями метрів. Такий вуличний датчик руху можливе перекривати периметри установ або ділянок. До обмежень відноситься висока ціна такого обладнання.

Наш торгівельний майданчик пропонує все для електрика. Консультанти допоможуть замовити датчики руху за вашими потребами.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Датчики руху

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Кут детектування
Показати більше
Відстань виявлення, м
Показати більше
Колір
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 7 товаров
4G4085G40871
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет