Лампочки, світлодіодні світильники і стрічки, настільні лампи і ліхтарики

У життєдіяльності людини освітлення відіграє важливу роль. Завдяки світлу він одержує необхідну інформацію. Існує велика кількість видів сучасних світильників, дозволяючи зробити вибір з урахуванням власних потреб та переваг. Магазин освітлення представляє у продажу лише найкращу продукцію від вітчизняних та зарубіжних виробників. Вона представлена в асортименті, що значно полегшує вибір відповідного освітлювального приладу. Купити освітлення можна під будь-які вимоги та характеристики, необхідні покупцеві, використовуючи каталог, доступний на сайті. З його допомогою можна швидко вибрати всю потрібну продукцію.

Види сучасного освітлення

Вибираючи електротовари потрібно дивитися на їхню якість і вартість. Асортимент даної продукції дуже різноманітний, підібрати її під ваш проект або переваги, не важко. Продаж світлотехнічних виробів в Stream-Market здійснюється оптом та в роздріб. Інтернет-магазин освітлення пропонує замовити продукцію високої якості:

  1. Лампочки. Правильно підібравши їх у приміщення, ви забезпечите хороше освітлення в ньому за будь-якої погоди та часу доби. В наявності світлодіодні, галогенні та лампи розжарювання, представлені в різних формах та розмірах.
  2. Датчики руху. Використовуються для автоматизації, отримання максимального комфорту. Можна налаштувати на увімкнення необхідної лампочки або ліхтарика при його спрацьовуванні.
  3. Настільні лампи та нічники. Якщо вам потрібне освітлення для роботи або навчання у темний час доби, ці прилади будуть незамінними. Моделів світильників досить багато, зараз набирають популярності світлодіодні вироби. Вартість на продукцію відрізняється в залежності від моделі, розмірів, матеріалів, що використовуються.
  4. Світильники. Без них не обходиться жодне житлове чи комерційне приміщення. Вони допомагають зорово збільшити кімнату, приховати її недоліки, а також додати затишку. Найбільш затребувані у замовників точкові та стельові моделі.
  5. Світлодіодна стрічка. Відмінний варіант бюджетного типу освітлення. Допоможе прикрасити меблі, стелю, виконати оригінальний декор у приміщенні, зробити гарний рекламний банер. Найбільш популярна стандартна світлодіодна стрічка 12 Ст.
  6. Ручні та налобні ліхтарики. Даний тип освітлення має великий попит у споживачів. Ціни на ці вироби доступні всім покупцям.
  7. Вуличні світильники. Є багато моделей, які стійкі до вібрації та вологи, економно споживають енергію.

Ціна на продукцію одна із найнижчих на ринку продажів. Покупцям доступний опт та роздріб, всі вироби якісні, з гарантією від виробника. Магазин реалізує продукцію з доставкою по Україні. Відправлення замовлень провадиться в максимально короткі терміни. На сайті компанії Stream-Market завжди є все для освітлення. Вибрати потрібний товар ви можете у будь-який зручний час.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0227G4085
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет