Домкрати, лебідки і талі

Вантажопідйомні механізми використовуються під час дрібного будівництва, а також для роботи на складах, підприємствах, в логістичних центрах, заводських цехах, на транспортних вузлах і СТО. З їх допомогою здійснюється переміщення вантажів, перевага у вертикальній площині, затримання їх у висячому положенні і установка на опорну поверхню в потрібному місці. На СТО за допомогою гідравлічного домкрата можна підняти машину, а лебідки і талі використовуються для вилучення важких деталей авто (двигуна, моста, коробки передач).

Домкрати. Види і особливості

Домкрат – компактний мобільний пристрій з ручним приводом, який здатний піднімати невеликі вантажі. Від інших підйомних механізмів він відрізняється своїм розташуванням під вантажем. Також під час експлуатації домкрата немає необхідності використовувати ланцюги, канати і кріпильні балки. 

Виходячи з принципу роботи, вони діляться на: 

Найчастіше, домкрати механічного типу експлуатуються для автомобілів масою до 1 - 2 тонни. Вони здорово допомагають як в гаражі, так і в дорозі. Однак, підняти вантажний автомобіль масою в 15 тонн за допомогою такого пристосування однозначно не вийде. Та й в майстерні (СТО) механічне пристосування не буде актуально, так як для них існує спеціальна техніка.

Купити домкрат в Україні недорого Ви можете, оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними номерами.

Лебідка

Лебідки відрізняються високою підйомної силою, простотою монтажу і низькою вартістю. Робота механізму відбувається за допомогою тягової сили гнучкого елемента. Лебідки складаються з барабанів, редукторів і пускового блоку. Автоматизовані моделі оснащені електродвигуном.

Існує два основних типи даних пристроїв:

Для чого потрібна таль

Талі або тельфіри – підйомні механізми простої конструкції. В основному, вони призначені для вертикального переміщення вантажів, підвішених на гаку. Конструкція талі складається з рухомого і нерухомого блоку, а також троса або металевого ланцюга. 

За своїм типом вони діляться на 2 види:

Ручна ланцюгова таль – простий, бюджетний і комфортний у використанні прилад для підйому вантажів, який експлуатується в різних областях діяльності: будівництво, ремонтно-монтажних роботах, складських приміщеннях і в побутовому середовищі. Завдяки застосуванню такого пристрою, оператор здатний підняти масу вантажу в 100 разів перевищує його власну вагу.

Вигідно купити лебідку, гідравлічний, підкатний або пневмодомкрат в Україні за найкращою ціною Ви можете, оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину. Не впевнені у виборі? Звертайтеся за номерами вказаними на сайті і отримаєте професійну консультацію наших менеджерів.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Домкрати, лебідки, талі

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Привід
Показати більше
Вид домкрата
Показати більше
Вантажопідйомність, кг
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G9972G40951
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет