Шуруповерти, перфоратори, болгарки, бензопили, дрилі, паяльники, пневмоінструмент

Сьогодні електроінструмент активно застосовується в домашньому ремонті, будівництві великогабаритних конструкцій, будівель. Скориставшись зручним сервісом інтернет-магазину Stream-Market, купити електроінструмент не складе труднощів. Максимум комфорту при виборі відповідного інструментарію створює чіткий розподіл товару за відповідними розділами, крім того, Ви можете скористатися зручними фільтрами.

Перфоратори, шліфувальні машинки, гайковерти, фени будівельні та інші інструменти, а також комплектуючі для них у нас пропонуються виключно від перевірених надійних виробників. Завдяки представленому вибору, Ви зможете купити будь-які електроінструменти по гранично оптимальної вартості.

Електроінструменти для дому та ремонтно-будівельної діяльності

Всілякий електроінструмент, на відміну від звичайного інструментарію, дозволяє в рази заощадити час і сили майстрів при виконанні поставлених завдань, поліпшити якість робіт. Провести якісний ремонт або виконати будівельні операції допоможуть наступні інструменти, представлені у нас:

Крім того, асортимент online-магазину Stream-Market дозволяє придбати конектори, фільтри і шланги, а також аксесуари до пневмоінструменту.

Електроінструмент для професійної та побутової експлуатації

Ми пропонуємо досить велику групу товарів, завдяки чому будь-який домашній умілець і професіонал своєї справи зможе купити паяльник, електропилку, точильний верстат. Скористатися послугами нашого інтернет-магазину зможуть і любительки хенд-мейд, які зможуть придбати тут термопістолет або скобозабивні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що крім самого пневматичного і електроінструменту відвідувачі нашого віртуального торгового майданчику зможуть придбати комплектуючі деталі для нього. При виборі інструментарію рекомендуємо звертати увагу на основні параметри: потужність апарату, особливості управління, функціональність. Важливо також, перш ніж купити конкретний електроінструмент (Україна) визначитися з його класом (професійний або побутовий) і типом (стаціонарний або переносний).

Безумовно, в разі, якщо Вам необхідна допомога в підборі підходящої моделі, Ви можете звернутися до наших консультантів за вказаними контактами. Наші співробітники дадуть відповіді на будь-які питання щодо представленого асортименту, здійснять компетентну консультацію щодо вибору відповідного інструменту і комплектуючих елементів.

Що краще купити бензопилу або електропилку ланцюгову?

Електропила, купити яку вигідно Ви можете на нашому сайті, має низку безсумнівних переваг, серед яких:

Однак, не дивлячись на свої явні переваги, електропила годиться для робіт з невеликим навантаженням, зокрема, садових, а також для короткострокових робіт. Якщо Вам потрібен тривалий час використовувати пристосування, наприклад, спилювати велику кількість дерев - рекомендується купити бензопилу.  

До її переваг можна віднести високу потужність (в залежності від моделі), незалежність від місця знаходження розетки з електромережею, довгий термін служби. 

Вирішуючи, яку купити бензопилу в Україні, Вам слід, в першу чергу, відштовхуватись від завдань, які Ви будете ставити перед пристроєм. Наш же інтернет-магазин надасть величезний асортимент на вибір за найкращою ціною в Україні. Приємних покупок!

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0328G4131
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет