Електролобзики, торцювальні, циркулярні і шабельні пили, електрорубанки

Для роботи з деревиною, гіпсокартоном та іншими будівельними матеріалами краще використовувати спеціалізовані електричні інструменти. Звичайно перше, від чого залежить якість виконуваних робіт – полотно або сировина. Але прилади, які використовуються для різьблених процесів, також дуже важливі.

Види електричних пил в інтернет-магазині Stream-Market

Пилки електричні незамінні для будівельних маніпуляцій, роботи в саду або на дачі. Легкі в управлінні, зручні і потужні інструменти здатні розрізати не тільки дерево, але і піноблоки, пластик та інші матеріали. 

На відміну від апаратів, які працюють від бензину, електричні апарати не вимагають додаткової підготовки двигуна до початку робіт. При виборі даного пристрою слід звертати увагу на такі показники, як:

Також важливим фактором є загальна ергономіка інструменту і безпека роботи з ним. Саме від цих чинників буде залежати зручність поводження з приладом і швидкість виконуваних робіт.

Шабельна пила - інструмент, який виконує функції звичайної ножівки. Найчастіше використовується для роботи з деревом, а саме дошками, прутами, гілками дерев і тд. 

Шабельна пила, купити яку Ви можете у нас на сайті, значно економить час і витрачені зусилля, тому буде актуальна як для використання в побуті, так і для профільних фахівців.

Торцовочна пилка з протяжкою - має велику популярність як серед професіоналів, але в той же час, активно експлуатується в побуті. Така пилки здатня виконувати точне пиляння матеріалу під прямим кутом і нахилом. 

Перед тим як купити торцювальні пилку з протяжкою, слід визначиться з цілями, для яких вона буде використовуватися. Якщо Ви не збираєтеся інтенсивно використовувати пристрій, можна обійтися недорогим варіантом з базовим набором функцій, а для професійних цілей буде більш доречно вибрати багатофункціональну модель.

Купити циркулярку однозначно варто в тому випадку, якщо Ви плануєте проведення будівельних робіт. Цей інструмент по праву вважається одним з кращих для роботи з різного роду деревини. Завдяки використанню ручної циркулярної пилки можна домогтися максимально рівного і точного розрізу під необхідним кутом.

Для створення гладкої поверхні найкраще купити електрорубанок. Він простий в експлуатації і не вимагає додаткових зусиль. Також використання даного типу приладів актуально для підгону ширини і довжини дощок під один розмір. При виборі пристрою слід звертати увагу на потужність, швидкість обертання фрези і максимальну глибину стругання.

Електролобзики зручні в експлуатації, вони здатні не тільки швидко розпиляти дерев'яну плиту або полотно з гіпсокартону. За допомогою цього пристрою можна зробити фігурні розрізи, що дуже актуально для деяких видів ремонтних робіт. Купити електролобзик необхідно при створенні багаторівневих стель, арок, для виробництва корпусних меблів та інших напрямків.


Також в нашому магазині Ви можете вибрати і купити пилки, полотна для електролобзика і інші комплектуючі за найкращою ціною в Україні. Доставка здійснюється в найкоротші терміни зручним для Вас способом.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Пили, лобзики, рубанки електричні

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Вид запчастини
Показати більше
Потужність, Вт
От до
Показати більше
Частота ходу, об/хв
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 21 товар
4G4131G41421
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет