Лічильники електроенергії

Для того, щоб контролювати кількість спожитої електроенергії за певний проміжок часу, варто встановити у домі, офісі, або ж будь-якому господарстві лічильник електроенергії. Саме цей прилад допоможе вам моніторити ситуацію з витратою електрики і, відповідно, заощаджувати гроші на її економії. В Україні лічильник світла можна придбати у будь-якому магазині електротоварів. Надійним та популярним серед покупців є інтернет-магазин Stream-Market, де є усе необхідне для комфортного та безпечного освітлення будь-яких приміщень.

Значення правильного вибору електролічильника

Купити електричний лічильник зовсім не складає труднощів. Проте варто чітко розуміти, який саме його вид вам потрібен. Адже від правильної роботи пристрою буде залежати результат вимірювання спожитої електрики. Варто знати, у якому приміщенні буде використовуватись пристрій, показники напруги у мережі, яка кількість електроприладів і якої потужності там знаходиться. Якщо у вас виникають труднощі з вибором – зверніться до працівників нашого інтернет-магазину. Після детальної консультації ви швидко замовити потрібний лічильник. До того ж варто одразу купити та стабілізатор напруги, аби уникнути неприємних ситуацій при нестабільній роботі системи.

Типи електролічильників

Для того щоб контролювати спожиту електроенергію, варто обрати правильний електролічильник. Відносно обліку енергії, прилади поділяють на однотарифні та багатотарифні. Перший вид вимірює споживання електроенергії посекундно, не спираючись на часові інтервали.

Купити електролічильник двотарифного типу – означає значно економити кошти на використанні світла. Прилад ще називають день-ніч, адже він розподіляє енергію саме за цими часовими параметрами, а, як відомо, вартість електрики у нічну пору значно дешевша. Тому його вигідно встановлювати у господарствах, де використовують таке обладнання як котли, насоси, бойлери, обігрівачі і ін.

Також слід розуміти різницю між однофазними та трифазними лічильниками. Однофазні використовують у мережах з напругою у 220 V для домашніх господарств, квартир, невеликих офісів. Для безперебійної роботи трифазних потрібно 380 V, їх встановлюють на великих підприємствах у промислових зонах, де використовується велика кількість електроенергії. Ціна приладів залежатиме від декількох факторів: матеріали, бренд, функціонал і ін.

Де купити електричний лічильник

Купити лічильник електроенергії, який буде відрізнятися високою якістю та хорошими експлуатаційними властивостями краще за все у магазині Stream-Market. Чому покупці довіряють саме нам? Причин на це декілька, визначимо основні з них:

Магазин пропонує як опт, так і роздріб своєї продукції, тому тут раді всім покупцям. Якщо виникнуть питання – працівники завжди нададуть вичерпну інформацію та допоможуть з вибором.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Електролічильники

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Кількість фаз
Показати більше
  Сортування
  від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
   4G4061G4066
   Цей товар відпускається кратно упаковці
   Це мінімальна оптова ціна
   У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
   З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
   прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
   Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

   Оптова знижка не поширюється .

   Оптова знижка не поширюється .
   Це початкова ціна.

   Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
   Підказка
   Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
   Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
   Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
   Мінімальне замовлення
   Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
   Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
   ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
   замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
   Це Ваша оптова знижка.
   Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
   Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
   Це Ваша персональна знижка.
   Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
   Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
   Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
   Замовлену кількість.
   Його завжди можна змінити в поточному замовленні
   Цей товар вже у Вас на вітрині
   ua

   Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет