Батарейки, ІБП і акумулятори, універсальні вимірювальні пристрої, стабілізатори та перетворювачі напруги, електролічильники

Каталог товарів сучасного електрообладнання нараховує багато тисяч найменувань. Все це необхідно для встановлення на будь-яких об’єктах, де є електроживлення. Купити такий товар можливо за розумну ціну, якщо підійти до добору завчасно. Перелік того що буде необхідне при встановлення з нуля необхідно складати із залучення фахівців. А ось місце де здійснюється продаж електрообладнання можна знайти самому і швидко. Наша компанія пропонує широкий спектр пропозицій. Оптовий інтернет-магазин електротоварів працює цілодобового, що є додатковою зручністю.

Що обрати в першу чергу

Не обов’язково негайно покупати товар в інтернет-магазині електрообладнання. Разом з тим якщо плануються ремонтні або відновлювальні роботи то зробити це краще завчасно. Користуються попитом при купівлі оптом та в роздріб наступні деталі:

Купити електрообладнання оптом дешевше ніж звичайний варіант. Якщо його використати, то вартість покупки буде зменшена. Додатковою перевагою є те що можливо сформувати замовлення з різних найменувань. Замовити всю партію можна за телефоном.

При доборі необхідно враховувати загальну потужність користувачів електрики в приміщенні. Дотримання стандартів тут є обов’язковою умовою. Враховуючи, що одні й ті самі моделі можуть випускатися в різних кольорах, є можливість створювати необхідний інтер’єр.

Переваги купівлі електрообладнання в інтернет-магазині Stream Market

Головними принципами онлайн-магазину електрообладнання є відповідальність та оперативність. Ми не намагаємось продати клієнту купу непотребу, пораді наших консультантів якісні та професійні. Компанія сподівається на довгострокову співпрацю із кожним покупцем.

Замовлення можна зробити з будь-кого пункту. Завдяки налагодженій взаємодії із транспортними компаніями доступно купити товар з доставкою по Україні в любий регіон. Покупка буде запакована належним чином для забезпечення збереженості навіть крихких речей.

Продаж здійснюється за зручною формою оплати. За необхідністю надаються підтверджуючі документи встановленого зразку. При замовленні великої кількості товару окремими партіями можливо впровадження графіку платежів на зручних умовах.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0227G4061
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет