Вічка дверні, ключниці, номерки на двері

Наявність вічка досить поширене явище в сучасних багатоповерхівках. Даний елемент дозволяє перевірити, що відбувається за межами квартири, не відкриваючи двері. Це врізна конструкція, що складається з декількох лінз, корпусу і заслінки, оберігає від спостережень ззовні.

Як вибрати оптимальне вічко

Одним з найважливіших параметрів вибору вічка є кут огляду. Оптимальним вважається показник в 180 градусів, що дозволяє бачити не тільки особу, що стоїть за дверима людини, але і простір внизу і з боків.

Від товщини дверного полотна залежить довжина вічка. Він буває стандартний, для товщини до 55 міліметрів, подовжений, який встановлюється в двері до 100 міліметрів і довгий - для всього, що товще. 

Стандартні моделі вічок підходять для більшості сучасних дерев'яних і металевих дверей. Також варто звернути увагу на діаметр, від якого залежить чіткість зображення і відстань, необхідна для гарної видимості. За матеріалом корпусу найпопулярнішим є метал - довговічний і надійний варіант, однак, існують і більш економічні версії - з пластмаси. Пластмаса, так само як і скло, використовується для виготовлення лінз.

Легкий і бюджетний спосіб знайти місце для своїх ключів

Обладнати своє житло таким предметом як ключниця настінна, буде найбільш оптимальним варіантом для великої родини, офісного центру, громадського закладу та інших місць. У побуті ключниця на стіну стане місцем зберігання всіх ключів, а значить Вам більше не доведеться здійснювати тривалі пошуки по кишенях верхнього одягу, поверхнях меблів і тд. Найбільшою популярністю користуються ключниці з дерева.

Крім настінних ящиків для ключів, існують і кишенькові ключниці, які зазвичай мають форму футляра. Крім того, що такі ключниці служать для зручності носіння ключів, вони оберігають інші предмети, що знаходяться в кишенях від подряпин і ударів (наприклад, смартфон). Сучасні моделі мають яскравий дизайн і служать свого роду аксесуаром, в який можна покласти також кредитні карти, гроші і інше. 

Брелок для ключів може служити як з метою декору, так і мати різні функціональні особливості. Особливо актуально використовувати бирки для ключів для ідентифікації замку, який вони відчиняють. Зокрема, такий брелок на ключі ми можемо побачити в камерах зберігання, готелях, офісних будівлях та інших громадських місцях. 

Вигідно купити ключницю або брелок для ключів Ви можете, зробивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними номерами. 


Крім того, в даному розділі можна знайти номерки на двері, що дозволяють позначити номер квартири або приміщення. В наявності є всі цифри, всі вони самоклеючі, що значно полегшує їх установку.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Очки та номерки для дверей

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Колір
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 26 товаров
4G4004G40261
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет