Дверна та віконна фурнітура

Дверна та віконна фурнітура включає в себе ряд додаткових компонентів, що використовуються при монтажі. Більшість з них покликані значно полегшити та забеспечити безпеку у приміщенні, без деяких просто не обійтися при ремонті.

Stream-Market надає широкий вибір комплектуючих від різних виробників за хорошими цінами. Зручний дизайн сайту дозволяє з легкістю знайти необхідний товар і відсортувати його в залежності від конкретних умов. Велика варіація розмірів, дизайнів і матеріалів дає можливість підібрати необхідну фурнітуру під будь-які дверь або вікно. Всі товари оснащені докладними характеристиками з усіма необхідними для вибору параметрами.

Замикаючі механізми - ваша гарантія надійності і безпеки

Мабуть найважливішим параметром вибору сучасного дверного замка є рівень його надійності. На вітчизняному ринку даний вид товарів представлений в широкому асортименті. Для покупців доступні механізми, що відрізняються за типом установки і замикання дверей, габаритами і рядом інших особливостей.

Перш ніж купити замок, потрібно визначитися з потрібним для тих чи інших цілей типом. Розглянемо найбільш популярні:

Особливості запірних механізмів

У каталозі представлені замикаючі механізми, такі як засувки і шпінгалети, а також додаткові деталі для них, що дозволяють їх встановити і ще більше забебеспечити безпеку приміщення. До таких відносяться лічинка замка, накладки і відповідні планки.

Чи стане ваш замок надійним бар'єром і захистом від проникнень, залежить і від характеристик запірного механізму виробу. Така продукція зазвичай ділиться на наступні типи:

Так само існують міжкімнатні механізми, що включають в себе різного роду засувки, що запобігають ушкодженню, викликани протягами і дозволяють міцно замкнути двері. Є великий вибір дверних ручок різноманітного дизайну і комплектації до них. Для збереження стін від дефектів знадобляться обмежувачі двері, упори і доводчики двері які представлені в розділі.

Вигідно купити дверну ручку, стопор або доводчик двері, Ви можете зробивши замовлення в пару простих кліків прямо на нашому сайті або ж зателефонувавши за вказаними номерами. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.

Фурнітура для пластикових вікон, ущільнювач для вікон і дверей і багато іншого в Stream-Market

Для установки дверей і вікон в нашому онлайн магазині можна знайти петлі, підвіси, пластини і куточки для укосів найрізноманітніших моделей і розмірів.

Оббивка і ущільнювачі створені для боротьби зі сторонніми запахами, звуками і протягом і так само представлені на сайті. Так Ви без зусиль зможете купити листовий і стрічковий паролон, який послужить відмінною термоізоляцією.

Дверне вічко і інші дрібниці

Установка вічка на двері звична справа для дверей багатоповерхових будинків. Таке пристосування дає можливість без зайвих зусиль подивитися, що відбувається за межами квартири, без відмикання дверей. За типом установки це пристосування врізне, що складається з декількох лінз, корпусу і заслінки, оберігає від зовнішнього спостереження.

Також в каталозі нашого інтернет-магазину представлені такі корисні приладдя:

Якщо підсумувати, розділ каталогу дверної та віконної фурнітури - це величезний асортимент товарів, який здатний задовольнити потреби будь-якого покупця. Наша компанія надає низькі оптові і роздрібні ціни, які точно не вдарять по Вашій кишені.

Купити дверний замок, ущільнювач для вікон, дверну ручку і багато іншого Ви можете зробивши замовлення на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами. Доставка товарів дійснюється по всій Україні.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0010G4004
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет