Вимірювальні прилади

У сучасному суспільстві, де панують порядок, точність, пунктуальність, чіткість - неможливо обійтися без приладів, які допомагають виміряти що-небудь. Вже не одне століття вимірювальні прилади допомагають людям вести господарство, приватний бізнес, а також стежити за здоров'ям. 

Будь-яке підприємство має свою специфікацію і свої потреби, так для птахоферми наприклад необхідними будуть термостати і ваги, для вимірювання ваги птахів, ну і звичайно для підтримки оптимальної температури вирощування, щоб отримати продукцію відмінної якості.

Найточніші вимірювальні прилади в інтернет-магазині Stream-Market

Дана категорія містить вимірювальні прилади, які відрізняються високою точністю, якістю і довгим терміном служби. У нашому онлайн каталозі Ви знайдете:

Вигідно купити ваги торгові, кантер або ювелірні ваги, Ви можете зробивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними номерами. 

Термометр кімнатний і вуличний, спиртометр, термогігрометр 

Такий вимірювальний прилад як спиртометр застосовується для визначення “ кріпкості” алкоголю. При цьому пристосування активно експлуатується як в домашніх, так і виробничих цілях. 

Градусник кімнатний потрібен для визначення температури повітря в приміщенні. Пристрій дуже простий в монтажі і використанні, а також відіграє важливу роль при контролі ефективності роботи котла опалення.

Термогігрометр - багатофункціональний прилад, який використовується для вимірювання температури і вологості повітря в примішені. Він має внутрішню пам'ять, яка дозволяє “ запам'ятати ” дані вимірювань за той чи інший день. 

Купити термометр за низькими цінами оптом / в роздріб, а також спиртометри, ваги і кантери за низькими цінами оптом в інтернет-магазині Stream-Market неймовірно просто і доступно.

Сайт має інформацію про продукцію вищої якості, перевіреної перед поставкою на склади від перевірених виробників. Надійність і точність у вимірах гарантована, а ще звичайно ж відмінна ціна. Не пропустіть можливість купити найкращі товари за низькими цінами, з вигодою для себе.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0010G0505
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет