Кантери, ваги торгові та ювелірні

Точність у вимірі - це важлива складова індустрії торгівлі, а також кулінарної, адже копітке і точне до дрібниць, дотримання рецептури страви, дозволить приготувати його саме таким, яким воно повинно бути з усіма смаковими якостями.

Сучасні ринки вимірювальних приладів наповнені неякісними, в основному китайськими моделями, з країн третього світу, де їх збирають з неякісних і дешевих матеріалів, використовуючи працівників без досвіду і знання роботи пристрою. Подібні торговельні ваги і кантер, часто не служать довго, не окупаючи навіть половини витрачених на них коштів, що призводить до збитків, уникнути яких було можливо.

Кантер. Види і особливості 

Кантер ваги - це ручний інструмент для вимірювання маси, який найчастіше використовується в побутових цілях. Сучасні моделі діляться на два основних типи:

Перед тим як купити електронний або механічний кантер, потрібно розібратися в їх конструктивних і функціональних особливостях. 

Механічна модель працює за принципом відтягування пружини, яка передавала інформацію про вагу на циферблат за допомогою положення стрілки. Такий спосіб вимірювання звичайно ж має похибки і не рекомендований до використання там, де важлива максимальна точність. Але в той же час, з огляду на свою дешевизну і практичність, такий прилад буде доречний в побуті, на ринках та інших місцях.

Кантер електронний - це сучасний прилад, який відрізняються компактністю, портативністю, зручністю користування і точністю вимірювань. таке пристосування здатне зважувати предмети в 10 разів і більше перевищуючі масу самого кантера (в залежності від моделі). За відображення інформації відповідає вбудований в корпус дисплей. 

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити як електронний, так і механічний кантер за найкращою ціною в роздріб і опт. Вибрати відповідну модель Ви можете по вказаній ваговій межі, залежно від Ваших потреб. 

Типи вагів і їх застосування

Розглянемо види ваг представлених на сайті нашого онлайн-маркету:

Перед тим як купити торгові ваги, варто визначитися з необхідною ваговою межею. Чим вона нижче - тим точніше будуть вимірювання. Найчастіше сучасні моделі виробляються з діапазоном вимірювання від 3 до 300 кг. За допомогою торгових ваг можна проводити вимірювальні операції досить високої точності. Їх активно експлуатують супермаркети і складські приміщення.


Купити ювелірні ваги варто в тому випадку, якщо Вам необхідно отримати максимально точні вимірювання. Ці пристосування ідеально підходять для використання в ломбардах і ювелірних точках. Вимірювання маси.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Ваги та кантери

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Тип
Показати більше
Спосіб установки
Показати більше
Межа зважування, кг
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 9 товаров
4G0505G05061
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет