Каналізаційні труби і люки, сифони, трапи, гофра і фітинги каналізаційні

Кожний сучасний будинок підключений до системи каналізації. Здавалося б, якщо будинок недавно побудований, тоді чому такі величезні проблеми створюються завдяки нестабільній роботі каналізації. Причина криється в трубах, які відслужили своє ще кілька десятків років тому. Якщо залишити все без змін, тоді в середньостроковій перспективі з'явиться проблема колосальних масштабів, пов'язана з повним припиненням функціонування каналізаційної системи.

Незважаючи на те, що це обов'язок місцевої влади, все більша кількість звичайних громадян замислюється над удосконаленням окремо взятих ділянок каналізації своїми зусиллями. Для цього важливо знайти хороший інтернет магазин, де є все для каналізації, її ремонту, комплексного обслуговування.

Каналізаційні труби

Труби для каналізації є одним з найбільш важливих елементів всій каналізаційної системи. Правильне функціонування такої системи, безпосередньо залежить від якості підібраних труб. У наш час існує широкий асортимент труб з різних матеріалів. Найбільшою популярністю користуються труби пвх, чавунні, поліетиленові і поліпропіленові. Найчастіше для будинку використовують саме варіант з полівінілхлориду, який добре стійкий до низьких температур і має найбільш низьку вартість порівняно з іншими. Однак, варто враховувати той факт, що дані труби можуть проводити рідину температурою не вище +60°С.

Також варто відзначити, що будь-яка полімерна труба каналізаційна має відмінну пропускну здатність, якої вдалося домогтися за рахунок конструктивних особливостей, а саме через гладкість внутрішніх стінок труби. У ній дуже рідко можуть відбутися засмічення (винятком можуть бути яскраво виражені кутові з'єднання, яких краще уникати при будівництві каналізаційної системи). Купити каналізаційні труби під Ваші потреби, Ви можете на нашому сайті, де представлено безліч різних варіантів по привабливій ціні.

Де потрібні трапи для душу і сифони

Базовими складовими елементами водопровідної системи є трапи і сифони. Ці пристосування встановлюють для здійснення спуску води в саму каналізацію і для того, щоб не допускати утворення неприємних запахів у ванній кімнаті або кухні.

Настільки прості конструктивно пристрої, такі як сифон для мийки, ванни, умивальника і трапи для душу, присутні практично в кожному будинку, у вбиральних офісних кімнатах, промислових і комерційних приміщень. Традиційно трапи встановлюються в душових кабінках, ванних кімнатах. Зливні стандартні сифони зустрічаються набагато частіше.

Каналізаційні фітинги, та навіщо вони потрібні

Засоби для чищення каналізації

Троси для прочищення каналізації – перевірений і дуже ефективний спосіб очищення. Мають різноманітну сферу використання - очищення всіх видів труб, котлів, приводів машин і силових агрегатів. Вони якісно справляються з видаленням габаритних і застояних засмічень, що утворився з жиру, справляються швидко і головне - дають результат. Потрібно не забувати про обережність під час його використання, так як при недбалій експлуатації можна пошкодити трубу. Купити трос для прочищення каналізації недорого Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину.

Бактерії для вигрібних ям, так звані біопрепарати  – спеціалізований засіб жорсткої структури, що містить в собі мікроорганізми. Здатні усунути засмічення через накопичене волосся, залишки їжі, утворень жиру і тд. Незважаючи на свою ефективність, вони не впливають на саму трубу, а значить, їх безпечно використовувати у великих об'ємах.

Каналізаційні люки

Водовідвід необхідний для всіх великих інженерних споруд високого рівня важливості для громадськості. Його застосовують в умовах прихованих каналізаційних і сполучних системах. З його допомогою необхідність в частій візуальній перевірці кожного окремого вузла і загального стану всіх, в цілому завжди доступна.

Ливневки - це один з видів вуличного водовідведення. Зокрема, встановлюються для видалення з доріг води, що утворилася в результаті дощів. Також їх установка актуальна для мешканців приватних будинків і заміських ділянок.

Чому варто купити каналізаційне обладнання в інтернет маркеті Stream-Market

Наша компанія займає стабільні, впевнені позиції на ринку ремонтно-будівельних товарів, що стало кульмінацією багаторічної роботи. Нашими покупцями стали не тільки звичайні громадяни, але ще й маса приватних підприємців. Каналізаційні труби внутрішні/зовнішні, гофра для унітаза, кухні, ванни, компенсатори, трапи, переходи для каналізації – це далеко не повний перелік товарів, які перебувають у нас. На більшу частину покупок поширюється вигідна система знижок, що дозволяє витрачати набагато менше коштів, замовляючи дійсно якісну продукцію.

Поспішайте замовити труби для каналізації та інше обладнання за найкращою ціною в Україні. Доставка здійснюється по всій Україні зручним для Вас способом.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0011G0018
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет