Канцтовари

Інформаційні технології так швидко займають всі сфери діяльності людини, але канцтовари залишаються такими ж незамінними, як і раніше. Вироби цієї категорії необхідні як для самих маленьких, так і для студентів або офісних співробітників, і навіть космонавтів, тобто, абсолютно для всіх.

Вигідно купити канцтовари Ви зможете в нашому інтернет-магазині.

Інтернет-магазин Stream-Market надає широкий вибір канцелярських товарів за оптовою ціною. На сайті є:

Інструменти для письма і ластик – вірні помічники школяра і студента

На сторінках інтернет магазину канцелярії представлені класичні кулькові, автоматичні, масляні, безстрижневі і гелеві ручки різних торгових марок і виробників. Крім окремих ручок, ми пропонуємо купити набори з кількох кольорів в м'якому або пластиковому футлярі. Такі набори допоможуть юному художнику зобразити свої фантазії на папері. 

В магазині Stream-Market є великий вибір фломастерів, маркерів і текстовиділювачів, купити які можна як набором, так і окремо. Якщо купити фломастери для малювання, то вони прослужать довго. Фломастери продаються в наборах різної комплектації. Асортимент інструментів для письма включає і олівці –класичні і механічні, прості і кольорові, поштучно або в наборах від 6 до 48 штук.  Пропонуємо також купити олівці, які додатково укомплектовані точилом.

В офісі і школі не обійтися без гумок - яскраві вироби, зручні у використанні.  Ластики в нашому магазині представлені широкою колірною палітрою і різноманітністю форм – від звичних прямокутних до самих цікавих, наприклад, у вигляді космічної ракети або планети. Купити гумки оптом – вигідне рішення.

Без пеналу немає порядку

Пенал допомагає дитині заощадити багато часу при пошуку необхідного письмового приладдя і виховати хороші якості -  акуратність, охайність і організованість.  Зручні пенали купити необхідно як школярам, так і студентам.

В асортименті магазину Stream-Market представлені вироби на одне і два відділення різних типів:

- тубуси,

- книжки,

 -косметички.

Знайдеться цікавий варіант для кожного покупця будь-якого віку. Мультгерої, квіточки і метелики порадують самих маленьких, а нейтральний геометричний візерунок або однотонний дизайн буде актуальний для дітей старшого віку. Дизайн пеналів орієнтований на хлопчиків і дівчаток з різними інтересами. Можна вибрати такий колір і малюнок, який любить Ваша дитина.

Який же школяр без ранця?

Всі, хто збирається в школу або займається спортом, в інтернет-магазині Stream-Market зможуть купити рюкзаки, портфелі і ранці різноманітних форм і конфігурацій, а також зручні сумки для змінного взуття і спортінвентарю на змійці і шнурках-затяжках. Вироби стилізовані під різні види спорту або прикрашені зображеннями героїв мультфільмів.  Для малюків є красиві рюкзаки з іграшкою. Оригінальні малюнки подарують гарний настрій, а зручна форма і практичний дизайн допоможуть акуратно зберігати особисті речі та підручники. Рюкзаки та ранці допоможуть зберегти правильну поставу дітям і підліткам.

Всі канцтовари, представлені на сайті, відрізняються високою якістю і доступними цінами. Вигідним придбанням стане рішення купити канцтоварів оптом – це зручно для невеликих торгових точок і магазинів, а також спільних закупівель для навчальних закладів або офісу. Ми організуємо оперативну доставку Вашого замовлення в будь-яку точку України. У нас купувати не тільки вигідно, але і швидко!

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0720G9406
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет