Товари для дому, саду, дачі, городу та тварин

Недарма кажуть, мій дім – моя фортеця! Там завжди затишно, комфортно, а головне, безпечно. Але необхідно самостійно підтримувати чистоту, порядок в домі, інакше в ньому буде огидно знаходитися. Для вологого прибирання ми використовуємо засоби для чищення, губки/мочалки для видалення пилу – віники з совками/пилососи для прання – порошки. Знайти необхідні товари для будинку в одному місці вкрай важко – інтернет магазин Stream-Market стає винятком із усталених правил!

Stream-Market – кращий інтернет-магазин товарів для дому

Насправді, асортимент необхідних товарів для будинку охоплює набагато більше категорій, ніж прибирання. Посуд, квіткові горщики, побутова електроніка, елементи кухонних меблів – все це з часом приходить в непридатність, а значить, вкрай важливо знати, куди слід звертатися при необхідності поновлення домашнього та садового інвентарю.

Наш інтернет-магазин все для будинку містить величезний каталог оригінальної, високоякісної продукції, створюваної руками кваліфікованих фахівців з відомих європейських компаній. Звідси сумніватися в пропонованому рівні якості просто не доводиться.

Пристрасть до домашніх, садових, городніх справ притаманна багатьом громадянам нашої країни. Одні шукають ідеальне місце для відпочинку, далеко від міської суєти. Інші намагаються долучитися до унікального заняття, що сприяє заспокоєнню, спокою. Незалежно від кінцевої мети, завжди потрібно подбати про те, щоб купити все для саду та городу за хорошою ціною.

Все для дому та саду. Дешево і якісно

Плануючи висаджувати овочеві культури, квіти – візьміть набір кращого насіння, що оптимально підходить під наш клімат. Уберегти готовий урожай від дрібних шкідників можливо завдяки спеціальним отрутам, що не залишають жодного шансу жукам. Купити їх Ви можете в інтернет-магазині товарів для дому Stream-Market.

Багато товарів для саду пропонуються за найбільш вигідними розцінками, що стало можливим завдяки акціям, розпродажам, які регулярно проводяться. Коли ставиться мета заощадити на придбанні гарного господарського інвентарю, тоді інтернет магазин Stream-Market здатний ""підставити плече"", зберігаючи велику частину сімейного бюджету на покупку високоякісної продукції.

Де купити все для дому та городу за найнижчою ціною

Чому обирають нас:

Купуйте кращі товари для дому оптом/в роздріб в нашому онлайн магазині – Ви не пошкодуєте про свій вибір!

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
20G0720
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет