Епоксидна смола і клей, холодне зварювання, клей пва, суперклей

Використання якісного і дійсно ефективного обладнання та оснащення при проведенні будівельних робіт різного роду, а також ряду ремонтних робіт, допомагають в значній мірі полегшити виконання поставлених завдань, а також прискорити хід роботи. 

В даному розділі до уваги покупців представлені клеї, використання яких в будівельно-ремонтних роботах дозволить істотно спростити завдання, з необхідністю застосування клею. Прикладом таких завдань може послужити поклейка шпалер, використання клею від нашого порталу допоможе спростити цю задачу, так як у нас присутній спектр клею під різні види шпалер, що дозволяє підібрати під кожні кращий і надійний варіант клею.

Епоксидний клей. Особливості та сфера застосування

Епоксидка має велику популярність серед професійних майстрів і техніків. Використовується для здійснення з'єднань між твердотільними предметами. Головними складовими цього типу клею є епоксидна смола і затверджувач.

Активно використовується в наступних сферах:

-при будівельних роботах. Можна використовувати як клей для плитки, для заповнення щілин в бетоні, склеюванні металу і бетону і тд.

- в машинобудуванні. Застосовують для приклеювання різних складових автомобілів. 

- в побутових цілях. Активно використовується як клей для взуття, складання меблів і інших цілях.

Різновиди епоксидного клею:

- двокомпонентний клей. Відрізняється відмінними клейовими характеристиками. Після приготування суміші рекомендований час використання на протязі 1-2 хвилин, під час яких він володіє кращими властивостями.

- однокомпонентний. Даний клей застосовується для склеювання невеликих деталей, герметизації зазорів і стиків труб.

Інтернет-магазин пропонує покупцям купити епоксидний клей наступних виробників:

Представлен епоксидний клей как двокомпонентний, так і однокомпонентний. Існує можливість придбання як в опт, так і в роздріб. 

Що таке холодне зварювання і для чого воно потрібне

Холодне зварювання – це метод скріплення деталей з металу без використання температурного впливу. Склеювання здійснюється під засобом пластичної деформації зварювальної маси і її проникнення в зварювальні поверхні.

Вибір холодного зварювання здійснюється, виходячи з її призначення та цілей використання. В обов'язковому порядку потрібно використовувати ту, яка відповідає поставленій меті. Холодне зварювання, купити яке Ви можете у нас на сайті, представлене провідними зарубіжними і вітчизняними виробниками: Akfix, Моноліт і ін.

Монтажний клей

Даний тип має велику популярність в різних сферах суспільства, включаючи промислову і побутову. Він використовується для скріплення найрізноманітніших матеріалів і має різного роду призначення: клей для скла, дерева, гіпсокартону, керамограніта і ін.

Серед найбільш популярних варто виділити монтажний клей Момент, вигідно придбати який Ви можете з нашого каталога. Завдяки йому здійснюються міцні зчеплення різноманітних матеріалів. Може використовуватися, наприклад, як клей для дерева або граніту.

Як вибрати клей для шпалер

Поклейка шпалер є одним з найважливіших етапів під час проведення ремонту. Саме від якості їх поклейки буде залежати краса і затишок в приміщенні. Для того, щоб швидко і якісно закріпити їх на стіні, знадобиться спеціальний клей для шпалер.

У наш час існує величезний вибір шпалер, для яких підходить той або інший клей. Тому при його виборі варто відштовхуватися саме від матеріалу Ваших шпалер. На нашому сайті представлена велика кількість клеїв, в тому числі, клей для флізелінових шпалер, вигідно купити які Ви можете, заповнивши невелику форму. 

Де вигідно придбати клей для будь-яких цілей в Україні

Забезпечити корисним і надійним клеєм для будь-яких будівельних робіт допоможе портал Stream-Market. Тут представлений широкий спектр товарів під різні види робіт, а також різного призначення до застосування, за допомогою яких, напевно, можна домогтися неймовірних результатів в будь-яких будівельних заходах. 

У нас Ви зможете максимально швидко купити клей пва, епоксидну смолу, клей для тканини, пластику, пінопласту, рідкі цвяхи, ціна яких не буде кусатися, а навпаки порадує Вас і збереже бюджет.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Клей

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Фасовка
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0910G09121
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет