Грунтовки, шпаклівки, герметики, піни монтажні, клеї, фарби, лаки, морилки

Сучасні будматеріали включають в себе особливу будівельну хімію, представлену різними герметиками, просоченнями для дерева, монтажною піною, грунтовками, епоксидними клеями і іншим. Без хімії неможливо обійтися при проведенні ремонтних робіт різної складності: поклейка шпалер, заміна сантехніки, установка вікон/дверей, укладання підлогових покриттів та інше.

Примітно, що всілякі будматеріали інтернет-магазин Stream-Market дозволяє купити як в роздріб, так і оптом. Наша віртуальна площадка пропонує виключно перевірену продукцію за прийнятною вартістю. Завдяки величезному асортименту, вибрати і купити будівельну хімію в суворій відповідності з усіма вимогами запланованого ремонту або будівництва неважко.

Будівельні матеріали розбиті по відповідним категоріям, крім того, рекомендуємо скористатися зручними фільтрами, щоб вибрати продукцію певного бренду, обсягу і з потрібними параметрами. Звертаємо Вашу увагу на можливість вибору цінових рамок і сортування.

Основні різновиди будівельної хімії

Розчинники , активно використовуються для надання різним лакам і фарбам належної, суворо відповідаючої всім вимогам і інструкціям, консистенції. 

До них відносяться:

Грунтовка призначена для підготовки поверхні під заплановану обробку. За допомогою даного будматеріалу можна попередньо обробити стіну або стелю перед застосуванням шпаклівки, фарбуванням, обклеюванням шпалер і інших будівельно-оздоблювальних маніпуляцій. Грунтовка, ціна якої досить невисока, надає оброблюваному матеріалу стійкість до грибків, цвілі і вологи.

Якість даного будівельного матеріалу дуже важлива, а значить, слід робити вибір на користь продукту перевірених виробників. На нашому сайті представлена грунтовка Церезіт (Ceresit), Снєжка (Sniezka), Комфорт (Comfort) та інших перевірених брендів. 

Шпатлівка (Шпаклівка) незамінна при необхідності вирівняти поверхню перед нанесенням на неї оздоблювальних матеріалів. Існує два основних типи цього виду будівельної хімії:

Клей – найбільш часто вживаний матеріал, без якого рідко обходиться навіть дрібний побутовий ремонт і локальне будівництво. Варто зазначити, що для будь-якого матеріалу існує особливий тип клею: клей для плитки, шпалер, дерева, пінопласту, лінолеуму, гіпсокартону, скла, пластику, тканини та інші.

На нашому сайті Ви зможете вибрати і купити такі типи клею:

Примітно, що подібні будматеріали можна купити оптом з максимальною вигодою – ціни на всю представлену продукцію сформовані без зайвих накруток.

Герметик – самодостатній матеріал, виготовлений на основі каучуків і полімерів. Застосовується дана будівельна хімія для заповнення щілин, тріщин, монтажних швів і інших пустот. Схожими властивостями володіє піна монтажна, що є невід'ємним матеріалом при ремонті;

Лакофарбові речовини мають особливе хімічне походження і мають рідку консистенцію, однак, при нанесенні на підготовлену поверхню після висихання утворюють плівку з особливими якісними характеристиками і властивостями. До них відносяться: акрилові фарби, водоемульсіонка і порошкова фарба, купити які Ви можете вигідно на нашому сайті. 

Перераховані будматеріали, а також інша якісна будівельна хімія в величезному асортименті представлена на сторінках віртуального online-каталогу Stream-Market. Зрозуміло, кожен бажаючий зможе купити необхідні будівельні матеріали в потрібній кількості і з конкретними параметрами в межах виділеного бюджету.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0010G0910
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет