Харчові контейнери для їжі, ланч бокси, сільнички, цукорниці

Харчові контейнери для їжі активно використовуються будь-якою сучасною господинею. Завдяки їм можна зберігати їжу в холодильнику, заморожувати продукти на зиму і просто брати з собою в місця, де немає можливості приготувати їжу

Stream-Market – інтернет портал, в якому можна знайти широкий асортимент продукції для дому та побуту. За допомогою зручного сервісу, можна підібрати різні банки для сипучих і ланч бокси, які відрізняються за такими параметрами, як:

Лотки для їжі та їх осособливості 

Форма и літраж – найпростіші параметри. Бувають квадратні, круглі, овальні ланч бокси, літражем від 0.3л, до великогабаритних моделей.

З матеріалом корпусу справи йдуть складніше. Сучасні виробники пропонують споживачеві пластикові контейнери, скляні, керамічні, алюмінієві, і сталеві судочки для їжі та інших різних потреб. 

Одні з найпопулярніших типів – контейнери для їжі з пластика. Вони досить легкі і універсальні, підходять для самих різних продуктів. Скляні та фаянсові судини мають порівняно велику вагу, але красиво виглядають, тривалий час зберігають тепло і холод продукції, яка знаходиться всередині.

Сучасні моделі харчових контейнерів забезпечені можливістю вакуумування продукції, завдяки якій вміст тривалий час залишається свіжим. Зачинятися бокси для їжі можуть на защіпку або просто притисненням кришки до ємності. Деякі моделі забезпечені такими додатковими функціями, як дозатор, антибактеріальне покриття, календарна шкала.

Набори для спецій та інші важливі елементи організації кухонного простору

Ємності для сипучих не втрачають свою популярність через багаторічний період експлуатації. Такі контейнери дозволяють не тільки відійти від зберігання продуктів харчування в поліетиленових пакетах, а й роблять доступ до них більш комфортним. 

Також використання цукорниць, сільничок та інших ємностей для спецій, дозволяють заощадити простір, а також тримати необхідні продукти завжди під рукою, що дуже зручно для будь-якої господині. Такі пристосування як ємності для зберігання круп можуть зберігти від проникнення гризунів і комах в продукцію через пакет, а за рахунок сучасних дизайнерських рішень будуть відмінно доповнювати дизайн кухні. 

Для того щоб вибрати і купити ланч бокс, судок для їжі, баночки для спецій та інші ємності для зберігання, Ви можете ознайомиться з величезним асортиментом цієї продукції в нашому каталозі і зробити замовлення на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Харчові контейнери

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Призначення
Показати більше
Матеріал
Показати більше
Форма
Показати більше
Об'єм, л
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0724G07761
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет